Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » Články » Joalis Bambi Oil

Články / Joalis Bambi Oil

Přicházíme s preparáty, které mají svůj příběh. Bambi Oil jsou tři lahvičky, v nichž se nachází směs kvalitních olejů určených k ošetření pokožky novorozence a batolete. Dětské oleje Joalis však mají proti všem ostatním na trhu něco navíc. Lze je používat v kterémkoliv věku, a to nejen pro dítě, ale i pro dospělého, který třeba nemůže požívat preparáty firmy Joalis ústy (latinsky per os).

Tyto oleje jsou určené k přenosu informací do organismu přes pokožku. Předem sděluji, že kvalita přenosu je naprosto stejná jako při požití ústy, není tedy slabší, nedokonalejší. Tuto skutečnost mám ověřenu po dobu několika let. Pro přenos přes kůži můžeme samozřejmě využívat i jiné, např. lihové preparáty (pozor, nebudeme se natírat preparáty sirupovými). Bambi oil v sobě tedy kombinují dva účinky: ošetření kůže dítěte a působení informace na fungování lidského organismu. A nyní zmíněný příběh.

Když se narodí do rodiny malé dítě, rodiče se mu obvykle snaží dát něco do vínku. Jsou-li rodiče literárně tvořiví, vyprávějí příběhy a pohádky, které si sami vymýšlejí. Někteří hodně nadaní pak mohou tyto příběhy vydat knižně. Nejznámější je medvídek Pú a Kryštůfek - i tento příběh vznikl z vyprávění, které tvořil otec pro svého syna.

Pochopitelně se na prvním místě ocitla imunita, a tím odolnost proti nemocem. Tomu pomáhá kvalita dýchacích cest a zažívacího ústrojí. Dalším problémem dětí bývá jejich kůže. Množství ekzémů, opruzenin, potniček a různých afekcí na kůži je značný. Jsou vždy výrazem nějakého problému. V neposlední řadě je to nervová soustava dětí. Neklid, nespavost, vegetativní problémy projevující se kolikami, ale také nechutenství, zvracení, to vše má vztah k nervovému systému. Dobrá funkce hypotalamu zajišťuje nejen stabilitu vegetativního nervového systému, ale i například přiměřenou chuť k jídlu. Důležitá je také dobrá snášenlivost očkování a eliminace nepřiměřené úzkosti nebo agresivity. To byly cíle, se kterými jsem tvořil zmíněné kožní preparáty.

Nakonec vyšlo, že vše potřebné je možné dostat do tří typů preparátů, tří typů olejů.  Ideální aplikace je střídat olejíčky jeden den jednu barvu, druhý den druhou, třetí den třetí barvu a tak stále dokola. Tak docílíme nejlepšího výsledku.

Dětské oleje nám umožňují posunout začátek detoxikace do prvních dní po narození dítěte a umožní rodičům prožít ze svého novorozence více radosti, než když dítě trpí různými zdravotními problémy, což rodiče bolívá často více než dítě. Přeji této nové kategorii preparátů úspěšný start.