Přírodní doplňky stravy / Lavylites

Všechny produkty je možno zakoupit u mne v poradně,

pro bližší informace mi pište info@budemezdravi.cz

Katalog produktů

Do ČR přišla maďarská firma s přírodními  nanotechnologickými produkty pro lidské tělo s převratnou technologii, která mění pohled na tělesné i duševní možnosti nejen člověka.

Jakým způsobem účinkují? Nově nalezenou technologií s použitím nanoefektoru má úžasné schopnosti pronikání kdekoliv vzhledem ke své velikosti (2nm), rychlostí podobné pohybu medúzy a tudíž ideálním nosičem , který působí bez čekání – ihned.

Jde o unikátní objev, dnes již chráněn patentem. Majitel patentu a vynálezce je Maďar pan Tibor Jakabovics, mezinárodně uznávaný chemik - vědec, alpinista, který vytvořil produkty na 100% přírodní bázi s nanotechnologií. Mají mimořádně příznivé účinky při obnově našeho zdraví.
·            jsou 100% přírodní produkty
·            bez vedlejších účinků
·            obsahují jen přírodní složky z čistých kontrolovaných zdrojů
·           všechny produkty značky LAVYL jsou klinicky a dermatologicky testované

LAVYL mimořádně silně působí na obnovu Vašeho  zdraví.
Produkty Lavylites představují ucelenou řadu komplexní péče o celé tělo. Svým unikátním složeními vlastnostmi jsou na trhu jedinečné. Spojují v sobě znalosti a zkušenosti přenášené lidovými léčiteli a bylinkáři z generace na generaci a současné výzkumy v této oblasti, včetně využití moderní technologie k zachycení a uchování blahodárných vlastností bylin. V produktech společnosti Lavylites je využito blahodárných esencí rostlin a minerálů. Při zpracování a uchování tělu prospěšných vlastností z bylin je využito nanotechnologie. Tyto esence (energie, vibrace) jsou uloženy do nanoefektorů (mikročástic), které jsou mnohonásobně menší, než jakákoliv buňka v lidském těle. Proto jsou během několika sekund schopny proniknout k problému, ať se v těle nachází kdekoliv. Pronikají i k buňkám kostní dřeně a do mozku. Přípravky se aplikují pomocí spreje přímo na postižené místo, kde okamžitě pronikají k oslabeným nebo poškozeným buňkám a těm přináší obrovské množství blahodárných esencí. Buňky si samy vyberou přesně ty esence, které právě nejvíc potřebují.


Účinné přírodní látky ve spreji se aplikují velmi jednoduše - nastříkají se na kůži  Působí až na buněčné úrovni - jsou zpracované nanotechnologií, tedy jako informační vzorce se dostávají do cílových tkání rychle a efektivně, podobně jako u homeopatie. Navíc však stimulací příslušných mozkových oblastí produkující humánní hormony, jež přinutí nanosystémy k vypuštění léčebných produktů, a tak ve spolupráci se samoléčebnými mechanismy a mechanismy snižujícími bolest znásobí svůj účinek. Účinnost nanopreparátů vychází velmi pozitivně (v součinnosti například s autopatií je údajně vyšší než pětadevadesát procent!).

Všechny produkty je možno zakoupit u mne v poradně,
pro bližší informace mi pište info@budemezdravi.cz

nebo po registraci na stránkách firmy Lavylites ,
zde budete potřebovat číslo sponzora 166076 a pak už jen objednáte

Návod k použití - u všech produktů :
Důkladně protřepat (aby se aktivovaly účinné nanočástice). Po použití ihned sprej zavřít víčkem, aby se zamezilo úniku nanočástic.
Skladuje se při pokojové teplotě. Chlad nebo naopak teplo snižuje účinný efekt.


Stěžejní bylinný produkt
LAVYL AURICUM – ošetření ve spreji  (50 ml/ 150 ml)
(všude ssebou, mobil také nenecháváte doma)
nejuniverzálnější nanostrukturovaný produkt, který by neměl chybět v žádné kabelce, batohu a lékárničce.


 

na dotaz

 

na dotaz