Léčebné terapie

 

Kvantové léčení

Pokud hledíme do budoucna plni očekávání, nebo se vracíme se do minulosti jenž nás neuspokojila, nebývá náš život naplněný.

Stačí jen žít v přítomnosti, nesnažit se něco změnit, prostě život přijmout tak jak je. Objevit své vnitřní já jenž je v souladu se všemi a se vším a je dokonalé. Pokud jsme takto vědomí, cítíme naplnění, radost, klid, štěstí bez jakéhokoli důvodu, nemusíme nic dělat, prostě jen jsme. Před námí se otevírá pole nekonečných možností a můžeme nechat vědomí, aby kvantově léčilo.

Dnes vím, že podstatu nemocí nemůžeme vnímat pouze v biologické rovině. Žádný lékař, fyzioterapeut, léčitel,  nemůže ve skutečnosti svého pacienta vyléčit. Může se pouze snažit léčit a ukázat cestu. Hlavní roli v procesu uzdravení má ale pacient sám. Podstatou kvantového léčení je nastartování neomezených samoléčebných schopností těla.

Nemoc je především informace a záleží pouze na nás, zda její potenciál využijeme. Nemoc se snaží zacílit naší pozornost do sebe, k pochopení podstaty života a nalezení vlastního Já.

Cena 1 sezení 1.000,-Kč

 

Spirální stabilizace páteře

Tuto metodu jsem zařadila ke svojí práci poradce a maséra z několika důvodů

- Je snadno pochopitelná pro každého a využívá jednoduchých cviků, který zvládne každý. Naučím Vás tuto metodu ve své poradně, takže budete moci doma správně cvičit. Dostanete domů tištěný návod na cviky.

-Pomáhá všem bez rozdílu věku a po zvládnutí metody nebudete na mě závislí.

-Vyřeší mnoho problémů s bolestmi zad a končetin, skoliozou, vyhřezlém meziobratlovém disku. Je výbornou prevencí.

- Při cvičení 1x denně 20-40 minut Vás zbaví bolesti.

- Je nenáročná na prostor a vstupní investici.

 

Výuka trvá 6 hod ( v rámci 1 dne). Cena individuálního kurzu 1500,- Kč.

Pomůcky ke cvičení které si odnesete domů -podložka pod nohy a pružná lana ke cvičení, cena 1300,- Kč