Přírodní doplňky stravy / MEGA kapky

Společnost ENERGY LIFE Ltd. je anglická firma. V prosinci 2016 společnost ENERGY LIFE Ltd. zakoupila licenci na výrobu a distribuci světové novinky v oblasti nahrávání a kódování informací. Stala se tak výhradním distributorem všech MEGA kapek, které ENERGY LIFE Ltd. distribuuje, pro všechny státy a regiony světa.

Na výzkumu spolupracovali  Miroslav Nosek, Ph.D., člen ruské akademie věd, Alex Laufersweiler, vědecký člen a poradce MAE, léčitelé a lékaři.

MEGA kapky

MEGA kapky byly vytvořeny na základě dlouhodobého vývoje v oblasti přenosu informací, které se nahrávají a následně ukládají do molekulární mřížky různých nosičů. Při tom se mění fyzické i energetické vlastnosti kovů, skla, umělé hmoty, vína, vody, aj. Tuto technologii jsme nazvali AWL a jsou tak označovány všechny výrobky, které byly touto technologii ošetřeny.

Abychom si to dokázali představit v realitě: Toto kódovaní je natolik účinné, že informace, holografický program a matrice uložené v Mega kapkách se nezničí ani při ozáření kapek v mikrovlnné troubě. Pokud vložíte kapky do mikrovlnné trouby a necháte ji na ně působit,  tak se v kapkách během 30 vteřin obnoví původní nahrané informace tak, jak byla nahrána při výrobě. Můžete si udělat pokus s jakýmkoliv druhem jiných kapek, s jídlem, nebo s doplňkem stravy, a zjistíte, že po vložení do mikrovlnné trouby budou z velké části silně poškozeny.

MEGA kapky obsahují jednak informace zdravých tkání, kmenových buněk, bylin, ale také informace pro vyhledávaní těžkých kovů a alergenů. Kromě těchto informací jsou v nich také nahrané různé testovací a harmonizující  programy, které se spouští v okamžiku aplikace, t.j. po vstříknutí kapek pod jazyk. Až nyní se program spustí naplno a  určí, v jaké intenzitě  a které informace nahrané v daném produktu mají účinkovat. Můžete si to představit tak, jako kdyby jste nahráli počítačový program do vody, místo na harddisk. Tak skvěle to funguje proto, že voda má úžasnou paměť.

Stejný druh MEGA kapek působí na každého člověka jinak. Každý člověk je originál a potřebuje jinou informaci pro své tělo, proto na každého člověka působí a účinkuje jiná nahraná matrice a spouští se jiná frekvence.

Aby lidé nemuseli používat mnoho druhů kapek najednou, základní sadu jsme zaměřili na posílení hlavních orgánů těla, dle tradiční čínské medicíny.

MEGA kapky v sobě obsahují obrovskou sílu energie:

 • Energii, jako přenosovou nosnou vlnu, která je speciálním programem nastavena na několik set  levotočivých a pravotočivých spinů v určitém poměru.
 • Energii harmonizačních informací a holografických programů a matric, které v sobě nesou.

Na citlivých měřících přístrojích je energetický účinek Mega kapek poznat do několika minut. Samozřejmě, že léčitelé mohou tuto energii vidět a cítit okamžitě. Po požití kapek dojde ke změně vyzařování aury, nárůstu energie v čakrách a v různých meridiánech. Týká se to i dalších věcí, jako například neutralizace účinků toxických látek, kovů a alergenů v organismu.

Kapky MEGA Drops nejsou léky, homeopatika ani doplňky stravy. Je to voda do které byly technologii AWL přeneseny energo-informační matrice a programy.

K prodeji jsou nabízeny tyto kapky se zaměřením na

Detox -odstranění toxinů a těžkých kovů

H2 molekulární vodík - překyselení

Kmenové buňky - regenerace všech orgánů

Alkalizátor buněk - překyselení

Játra, Srdce, Slezina, Plíce, Ledviny,

Antiparazit - paraziti,

Hormony - muži, Hormony - ženy

Antivir - viry, bakterie, plísně

Imuno - všechny imunitní a autoimunitní poruchy

Bachovy květy - strachy, fobie, čakry

Vitamíny, Minerály

Zlaté kapky - při mozkových poruchách, revmatických stavech, diabetu, očních problémech, epilepsiích, zvýšení intelektu

Střírné kpky - viry, paraziti, plísně, záněty dásní..

Kapky i ostatní produkty je možno zakoupit v poradně, nebo na stránkách MEGADROPS

kde je možno nakoupit zboží přímo po přihláčení do e-shopu.

Pro první registraci je potřeba číslo sponzora a přezdívka, moje údaje-registrační jméno (přezdívka sponzora):Jiří, číslo sponzora: 100107Aktivátor Pí-VODY

Pili jste někdy vodu, která by Vám opravdu chutnala? Cítili jste, že Vám do těla přichází nová energie a síla?

Již ve starověku před 4000 lety staří Sumerové používali pro udržení zdraví a léčení nemocí vodu, která měla své specifické vlastnosti, byla harmonizovaná a vysoce energeticky nabitá. Takto aktivovaná voda, která procházela přes pravotočivé i levotočivé spirály a keramické prstence, dostala od svých tvůrců speciální označení (energie - síla). O tom se můžeme dočíst z hliněných tabulek popsaných klínovým písmem, které se dochovaly z vykopávek.

Podobné vlastnosti má i voda z tajících ledovců, která si ještě nějaký čas ponechává krystalickou mřížku. Je nabita energií rychle stékajících pramínků po úbočích hor do údolí a slunečním zářením. A co my? Jakou vodu pijeme dnes? Vodu balenou v plastech, zbavenou energie, která obsahuje chemické toxiny, nebo z vodovodního potrubí, obsahující chlór, což vede k rakovině tlustého střeva i jiným nemocem.

 

Koncem minulého století se japonským vědcům podařilo prokázat existenci částic menších než je jádro atomu, které nazvali pí-mezony a vyvinuli technologii BCS (Bio Control Systém), kterou je možno tuto energii využít v různých oblastech života. Jednou z nich je i energetická úprava vody. I v České republice byla vyvinuta nová technologie - biorezonanční systém AWL.

AKTIVÁTOR Pí-VODY BIOENERGY, který pracuje s biorezonanční energo-informační technologií AWL je prvním zařízením svého druhu, které umožňuje mít doma stále čerstvou aktivovanou energetickou Pí-vodu, kdykoliv si vzpomenete.

NÁHRADNÍ FILTRAČNÍ VLOŽKA

Životnost filtrační vložky je časově omezená na jeden rok od prvního zpuštění vody, nebo profiltrováním 8.000 litrů vody. Pak je nutné zakoupit novou filtrační vložku.

AKTIVÁTOR Pí-VODY je zařízení na úpravu vody, které upravuje a čistí vodu od různých mechanických nečistot, pachutí, chemikálií i bakterií prostřednictvím předřazených filtrů z keramiky a aktivního uhlí z kokosových ořechů. Voda procházející přes AKTIVÁTOR VODY BIOENERGY se velmi silně aktivuje pomocí biorezonance a energo-informačního pole. Mění se její krystalická mřížka a maže se negativní informace - takzvaná paměť vody. Voda na sebe průchodem tímto zařízením váže energii a kumuluje ji v ideálním energetickém poměru. Během tří minut pak dosahuje nejvyššího bodu. Energeticky harmonizovaná Pí-voda vyrobená tímto přístrojem má obrovskou výhodu, protože v tomto stavu vydrží velmi dlouhou dobu (i několik let), aniž by podstatně ztrácela tuto získanou energii. Její energetické vlastnosti se nemění ani při mikrovlnném ohřevu. Je velmi chutná, jemná a blahodárně působí při detoxikaci orgánů a buněk v našem organismu. Pravidelným pitím této vody se buňky regenerují a jsou schopny začít řídit proces obnovy ozdravení organismu. Aktivovaná voda zvyšuje energetický potenciál lidského organismu, a tím pomáhá v boji proti škodlivým volným radikálům. Zvyšuje výkon celého organismu bez dopingu.

Nápoje a potraviny, které se vyrábějí s účastí aktivované vody, mají lepší chuť, jsou zdravější, jsou v nich eliminovány různé škodlivé látky a mají obrovský energetický potenciál. Koupele v aktivované vodě blahodárně působí na přecitlivělou pokožku. Bylinné čaje vařené v této vodě mají větší účinek na naše zdraví. Velice vhodné je používat aktivovanou vodu na vaření, zalévaní květin, pro zvířata i ryby. Rostliny i vaši miláčci pak budou silnější, krásnější, zdravější a odolnější proti nemocem.

Náš život, naše zdraví a naše nemoci závisí na tom, jaká voda, v jakém množství a s jakým obsahem informací plyne v naší krvi a lymfě. Pro zdravé lidi je čistá voda vynikající látkou pro zachování zdraví a síly, a také je prvním prostředkem v léčbě nemocí. Voda je nejpřirozenějším, nejlevnějším a nejbezpečnějším lékem.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Výška:
31,6 cm
Šířka:
13 cm
Maximální tlak vody:
8,6 atm
Maximální průtok:
180 l/h
Teplotní pracovní režim:
2°C - 52°C
Filtrační vložka:
keramika, aktivní uhlí
Mechanická filtrace:
od 0,1 mikronů
Bakteriální filtrace:
99,8%
Kapacita filtrační vložky:
8.000 litrů

 

Aktivační destička potravin

Na aktivační-harmonizační destičku AWL položíme talíř s ovocem, zeleninou, potravinami nebo nápojem. Během 1-3 minuty proběhne oprava narušeného genetického kódu těchto produktů, dojde k vyrušení škodlivého záření a nastane harmonizační proces. Energetické vyzařování jídla (aura) se zvýší až o několik metrů. Jídlo je potom lépe stravitelné, dodá tělu více energie, vitamínů, prvků a mnozí poznají, že je jídlo chutnější.

Destičku AWL je vhodné použít:

 • Pro celou rodinu, do každé domácnosti k aktivaci potravin
 • Ke zlepšení imunitního systému
 • Pro dlouhodobě nemocné staré lidi
 • Při rekonvalescenci
 • Aktivaci umělé výživy a přesnídávek pro kojence
 • Chceme li jíst potraviny zdravější, energeticky nabité a čisté
 • Pro opravu kódu geneticky modifikovaných potravin.

 

Zónostabil

Zónostabil je prvním přístrojem na světě, který využívá prostorové energo-informační holografické pole využívá volnou energií s kvantovým přenosem informací. Tento přístroj je speciálně sestrojen na odrušení několika druhů patogenních zón a stabilizování ochranného energetického pole ve Vašem bytě, chatě, autě, nebo na pracovišti. Přístroj zapneme centrálním vypínačem a ihned začnou pracovat všechny tři níže uvedené programy. Lidé, kteří mají zvýšenou citlivost, poznají změnu prostředí již během jedné minuty. Minimální dosah odrušení přístroje je kruhový disk o šířce 25 m a výšce 12 m. Umístíme ho doprostřed prostoru který potřebujeme harmonizovat.

Zónostabil obsahuje 4 programy:

 • Odstranění škodlivých účinků geopatogenních a elektromagnetických zón.
 • Odstranění všech škodlivých účinků tvarových zón – nábytek, zrcadla, EAN kódy, atd. Opravuje prostor podle Feng shui.
 • Odstranění škodlivých účinků psychosomatických zón (pole vzniká po hádkách, tragédiích, v místě smrti člověka, v čekárnách, atd.)
 • Energo holografická pyramida – po spuštění programu vznikne v místě energetická pyramida se základnou vámi určené velikosti. Její parametry lze nastavovat (intenzita, barva, velikost) na zadní straně přístroje, podržení prstu 10 vteřin na příslušné barvě, velikosti pyramidy a intezitě vyzářování. Maximální velikost základny pyramídy je 9 m. Přesný střed pyramídy je umístěn tam, kde se právě nachází krabička. Pyramídu lze použít k léčení, harmonizací a dobití energie.

 

Zónostabil je vhodné použít:

 • V domech, bytech kancelářích,
 • Tam, kde se necítíte dobře, trpíte nepříjemnými pocity, bolestmi hlavy
 • Tam, kde byly naměřeny silnější geopatogenní zóny
 • V místě, kde došlo k násilí
 • V místě, kde někdo zemřel
 • V místě, kde prochází hodně lidí
 • V ordinacích a provozovnách, kde se léčí, masíruje, dělají se terapie
Všechny uvedené produkty jsou pouze doplňky stravy a nenahrazují léky.