Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Poskytované terapie

Ve svojí poradně pracuji se dvěma velmi účinnými terapiemi a to Kvantovou terapií a metodou Clemense Kubyho

----------

Kvantová terapie

je rychlá a efektivní vědecká metoda, která zmírňuje bolest a podporuje hojení, řeší naše problémy. Vytváří okamžité změny, které lze vidět a pociťovat v těle.

Pracuje na základě jemného dotyku, který nenápadně aktivuje autonomní nervový systém, jenž bezprostředně navodí atmostéru, v níž může dojít k hlubokému léčivému procesu a hojení, řešení životních problémů.

Působí ještě dlouho po úvodním sezení, jemně vyrovnává a odstraňuje fyzické a emocionální bloky, které brání pocitu duševní pohody, nebo vyvolají nemoc. Aplikace této metody přináší pocit uvolnění a klidu.

Podstatou kvantové terapie je nastartování neomezených samoléčebných schopností těla. Je to prožitek a prozření, že jsme tvůrci-tvůrci svého života.

Pokud hledíme do budoucna plni očekávání, nebo se vracíme se do minulosti jenž nás neuspokojila, nebývá náš život naplněný. Stačí jen žít v přítomnosti. Objevit své vnitřní já jenž je v souladu se všemi a se vším a je dokonalé. Pokud jsme takto vědomí, cítíme naplnění, radost, klid, štěstí bez jakéhokoli důvodu, nemusíme nic dělat, prostě jen jsme. Před námí se otevírá pole nekonečných možností a můžeme nechat vědomí, aby kvantově léčilo.

Podstatu nemocí nemůžeme vnímat pouze v biologické rovině. Žádný lékař, fyzioterapeut, léčitel, nemůže ve skutečnosti svého pacienta vyléčit. Může se pouze snažit léčit a ukázat cestu. Hlavní roli v procesu uzdravení má klient sám.

Kvantová terapia není určena pro každého, člověk který přesvědčen že je pouze tělem a že je obětí něčeho co je mimo něj, bude mít problém pozitivní změnu která přišla tak jednoduše přijmout a brzy se vrátí k původním vzorcům myšlení. Nemoc je především informace a záleží pouze na nás, zda její potenciál využijeme ke své vnitřní změně, ke svému růstu. Nemoc se snaží zacílit naší pozornost do sebe, k pochopení podstaty života a nalezení vlastního Já. Důležité je, kam jdete dnes. Jakou realitu chcete žít od tohoto přítomného okamžiku.

Výhodou Kvantové terapie je, že může být použito jako vhodný doplněk jakékoliv běžné léčby.

Kvantová terapie pomáhá při širokém spektru problémů zdravotních, psychických, partnerských, pracovních, finančních, když máte pocit že musíte trpět na základě karmy, když máte pocit že jste byli prokletí...

Kvantová terapie jde k příčinám našich problémů a tak si během pár následujících týdnů po terapii můžete uvědomit, že došlo ve Vašem k životě k drobným změnám, které  způsobily, že už Vás ... nebolí. Často stačí k odstranění problému jedno sezení. Současná věda  pro to nemá žádné vysvětlení a může pouze konstatovat, že k němu opravdu dochází.

Metoda Clemense Kubyho

Clemens Kuby zažil po příčném ochrnutí způsobeném přerušením míchy ,,zázrak spontálního uzdravení". Ačkoliv jeho páteř zůstala trvale poškozena, nemá žádné potíže a žije jako zdravý člověk.

Na základě této zkušenosti vypracoval svoji metodu, která dnes pomáhá lidem na celém světě řešit své životní problémy.

Nikdo neonemocní z něčeho abstraktního, vždy muselo dojít k nějaké události, která vyvolala problém.

,,Cesta která vede k uzdravení nemusí vycházet z toho co považujeme za skutečnost". Clemens Kuby

Cena terapie

30-60 minut 600,- Kč

60-90 minut 800,- Kč

 

 

Pavel Vondráček- přednáška jak funguje kvantové léčení

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt obrázky kvantová vlna

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spirální stabilizace páteře

Tuto metodu jsem zařadila ke svojí práci poradce a maséra z několika důvodů

- Je snadno pochopitelná pro každého a využívá jednoduchých cviků, který zvládne každý. Naučím Vás tuto metodu ve své poradně, takže budete moci doma správně cvičit. Dostanete domů tištěný návod na cviky.

-Pomáhá všem bez rozdílu věku a po zvládnutí metody nebudete na mě závislí.

-Vyřeší mnoho problémů s bolestmi zad a končetin, skoliozou, vyhřezlém meziobratlovém disku. Je výbornou prevencí.

- Při cvičení 1x denně 20-40 minut Vás zbaví bolesti.

- Je nenáročná na prostor a vstupní investici.

 

Individuální výuka trvá 6 hod ( v rámci 1 dne). Cena  1.500,- Kč.

Pomůcky ke cvičení -podložka pod nohy a pružná lana ke cvičení, cena 1.400,- Kč