Úvod » Přírodní kosmetika a hygiena

Přírodní kosmetika a hygiena

 

TianDe znamená v překladu " Nebeská dokonalost"

Produkty mají příznivý vliv nejen na tělo, ale i na duši. Proto na každém z nich najdete  vyšší duchovní značku spojení s Bohem a Vesmírem - symbol OM

Kosmetika

Výrobky TianDe nabízejí originální spojení kosmetologie a farmaceutického průmyslu, což výrazně zlepšuje efektivitu přípravků. Kosmetika TianDe je biologicky aktivním doplňkem pro pokožku, její vliv je srovnatelný s léčebným působením. Má vysoký obsah účinných látek (15 – 20 %), tj. na stejné úrovni jako u profesionálních přípravků.

Pouze přírodní ingredience

K péči o vaši krásu a k ochraně zdraví používáme především velmi cenné přírodní ingredience a jejich léčivé vlastnosti. Jsou to například hadí tuk i kůže, ovčí placenta, extrakt z hnízda vlaštovky, červený kaviár, hedvábný protein, ženšen, houby lingzhi, shaw wu, thajský květ, zázvor, lotus, perly, zlato, stříbro, křemík a další. Složení bez sulfátů, parabenů, umělých aromat, barviv, minerálních olejů a alkoholu.

Jedinečnost receptů

V srdci každého kosmetického přípravku TianDe je lidová moudrost a znalosti o starověkém Východu. Formule jsou založeny na starověkých receptech čínské, tibetské a altajské medicíny osvědčených po celá staletí. Vyrábíme dle receptů orientální medicíny v kombinaci s pokročilými technologiemi a s maximálním zachováním jedinečných kvalit přírodních složek.