Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Metoda MUDr. Jonáše

Měníme svět po kapkách

Metoda MUDr. Jonáše podporuje přirozený, zdravý stav našeho těla.

K detoxikaci organismu používáme přírodní prostředky, v nabídce jsou spreje i kapsle.

 

Myslíte si, že jen léky s účinnou látkou mohou léčit? Mýlíte se. Existují preparáty, do kterých
se nahrávají informace, a ty dokáží řešit toxické zátěže, navíc bez škodlivých vedlejších
účinků. Zní to jako zázrak. Nicméně informační preparáty jsou budoucností medicíny. V podstatě jde o to, naučit tělo novým dovednostem, aby se dokázalo samo zbavit všech škodlivých toxinů, patogenních mikroorganismů, svých vlastních poškozených, nefunkčních a rakovinových buněk a negativních, poškozujících emočních programů. Snáze pak odolá negativním vlivům, bude se lépe regenerovat, dostane se do potřebné rovnováhy a vy budete zdraví a šťastní.

Preparáty jsou zaměřené na jednotlivé skupiny toxinů. Informace obsažené v preparátech na toxiny působí nepřímo pomocí imunitního systému. Další nedílnou součástí jsou léčivé byliny, ty na organismus působí přímo.

 

MUDr. Josef Jonáš

,,Mluvit o příznacích stáří ve čtyřiceti nebo šedesáti letech, je urážka přírody a našeho stvořitele. Je to ostuda, přiznat si, že nevíme jak žít, a že jsme se nesnažili naučit se ty nejdůležitější zásady o obnovování svého těla".

,,Žijeme ve světě paradoxů a pěstování kultu mládí, kdy se stydíme za svůj věk, pečujeme pouze o to vnější a o to vnitřní tělo a duši se nestaráme. Dobrá zpráva je, že vše máme ve svých rukou a v hlavě-mysli".

 


Uvědomte si, že detoxikace jako taková, ať ji už budete provádět jakýmkoli způsobem, není lék! Máte-li závažné a dlouhotrvající zdravotní potíže, vždy se obraťte na Vašeho lékaře!

Zeptejte se na názor lékaře na detoikaci organismu. Jistě Vám potvrdí, že vhodnou kombinací léků, dobrou životosprávou a pravidelnou očistou organismu můžete svému tělu přinést nadmíru pozitivní výsledky u více zdravotních problémů.