Měníme svět po kapkách

Metoda MUDr. Jonáše podporuje přirozený, zdravý stav našeho těla. Přibývá lidí, kteří si uvědomují, že nemohou pasivně očekávat pomoc od druhých, ale především musí najít sílu ke změně sami v sobě. K detoxikaci organismu používáme přírodní prostředky. Preparáty pomáhají organismu zbavit se toxických zátěží. Organismus je na jistou dávku toxicity zvyklý a zdravý imunitní systém si s toxiny většinou dokáže snadno poradit. Problém si však nastolilo lidstvo samo. Ty tam jsou doby, kdy jsme běhali bosí po zelených stráních a od rána do večera nasávali voňavý, čistý vzduch. Současný chaotický svět, hektický životní styl, neustále se rozvíjející průmyslová výroba, rostoucí doprava, způsoby pěstování a následné zpracování potravin a mnohé další faktory mají na svědomí rapidní nárůst toxinů, se kterými se setkáváme v běžném životě. A to už může být pro organismus skutečně neúnosné.

Toxiny se mohou usadit kdekoli v těle. Tyto škodliviny mohou způsobit celou řadu tělesných potíží, projevujících se často bez viditelné spojitosti. Video Detoxikační koncept JOALIS

Preparáty jsou zaměřené na jednotlivé skupiny toxinů. Informace obsažené v preparátech na toxiny působí nepřímo pomocí imunitního systému. Další nedílnou součástí jsou léčivé byliny, ty na organismus působí přímo.

Při detoxikaci můžete aplikovat jakoukoliv jinou léčebnou metodu (homeopatie, byliny) a užívat léky, aniž by došlo k vzájemnému omezení účinků.

Preparáty JOALIS nenahrazují léky předepsané lékařem.

Na základě nařízení Komise EU s platností od 14. 12. 2014 je zakázáno informovat o léčebných účincích potravních doplňků a bylin a podávat zdravotní tvrzení. Z těchto důvodů není možné plně a detailně informovat o účincích preparátů.

Přístroj Salvie slouží k vyhledávání akupunkturních bodů a zjišťování změny v nich. Rozhovorem s klientem pak pomocí měho lépe stanovujeme ideální postup detoxikace, případně další doporučení týkající se celkové životosprávy.

Doplňky stravy nenahrazují klasickou medicínu a léky s ní související!

Mohou být pouze vhodným pomocníkem na cestě za zdravím.

 

MUDr. Josef Jonáš

,,Mluvit o příznacích stáří ve čtyřiceti nebo šedesáti letech, je urážka přírody a našeho stvořitele. Je to ostuda, přiznat si, že nevíme jak žít, a že jsme se nesnažili naučit se ty nejdůležitější zásady o obnovování svého těla".

,,Žijeme ve světě paradoxů a pěstování kultu mládí, kdy se stydíme za svůj věk, pečujeme pouze o to vnější a o to vnitřní tělo a duši se nestaráme. Dobrá zpráva je, že vše máme ve svých rukou a v hlavě-mysli".

Preparáty MUDr. Jonáše si lze zakoupit přímo v poradně, nebo objednat přes e-shop.

Videa ke shlédnutí:

LÉČBA PŘÍRODNÍ MEDICÍNOU - MUDr. Josef Jonáš (11. 5. 2016, Léčivé divadlo)

 

TEORIE INFEKČNÍCH LOŽISEK
MUDr. Josef Jonáš: http://www.youtube.com/watch?v=D_Yj7KZT7Kw

PRAKTICKÉ ZÁKLADY DETOXIKACE I.
MUDr. Josef Jonáš: http://www.youtube.com/watch?v=mIN3pNGbsZY

PRAKTICKÉ ZÁKLADY DETOXIKACE II.
MUDr. Josef Jonáš: http://www.youtube.com/watch?v=gEKm8MVoN8o

články psané MUDr Jonášem:

http://mudr-josefjonas.blog.idnes.cz/c/376868/Detoxikace-a-civilizacni-choroby.html


http://www.youtube.com/watch?v=TkX8AHFbK1Q


Podle zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb jsme povinni vystavit vám účtenku. Zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin