Dr. Edward Bach: Honeysuckle (Lonicera caprifolium) nám pomáhá se vyrovnat s Nedostatečným zájmem o současné okolnosti. Honeysuckle – nám napomáhá zpracovat Myšlenky vracející se do minulosti.
Negativní aspekty:
Žije v minulosti, hovoří o minulém životě, jaké to bylo, stýskání po minulých časech, nostalgie. Znovu prožíví minulého děje. Pomáhá lidem, co uvízli v minulosti a nežijí přítomný čas. Do stavu Zimolezu se člověk může dostat např. když mu zemře partner nebo blízký přítel a on se stále v myšlenkách i v rozhovoru vrací k tomu, co spolu prožívali, co dělali, jaké to bylo, když byli spolu. Pomáhá i dětem, které např. odjeli na letní tábor a stále se jim stýská po domově.
Pozitivní potenciál:
Integrace minulosti s přítomností.člověk má živý vztah k minulosti, ale žije v přítomnosti. Poučil se z minulých zkušeností, ale netrvá na nich. Umí to hezké z minulosti udržet a přenést do přítomnosti. Umí nechat minulost znovu ožít (např. archeolog, spisovatel atp.)