Úvod » MARION - preparáty MUDr. Jonáše » Toxiny org. a anorg. » Anbio-rezidua z antibiotik
Sprej určený k detoxikaci organismu
Anbio je preparát, který stimuluje vylučování antibiotik, která zůstávají v organismu jako reziduum především v játrech. Nejčastěji se člověk s antibiotiky setkává v mase, medu, či vodě.
obsah 50 ml obsah alkoholu 20% vol.
Složení: 50 ml přípravku obsahuje 45 ml 20% ethanolu, 5 ml 10% směsi rostliných macerátů-viz etiketa
Doplněk stravy.
Doporučené dávkování a užití: denní dávka přípravku činí 1 ml. Přípravek aplikujte sprejem do ústní dutiny, a to 2x denně 5 dávek spreje. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně několik přípravků, není třeba dodržovat mezi jejich užitím žádnou přestávku.
Upozornění: nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování, ukládejte mimo dosah dětí. Případný sediment není na závadu. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.
Skladování: skladujte při pokojové teplotě
Anbio je preparát, který stimuluje vylučování antibiotik, která zůstávají v organismu jako reziduum. Obvykle se antibiotika po dobrání z organismu vyloučí.
Anbio nemá nic společného s rezistencí na antibiotika ani s vlivem antibiotik na střevní mikroflóru. Jde skutečně jen o vliv na rezidua antibiotik. Můžeme se jen domnívat, že jde o antibiotika, která člověk požil v minulosti.
Nemusí to tak být, protože člověk se s antibiotiky setkává v mase, medu či vodě. Pravděpodobně významnou roli hraje stres, který rozhoduje, zda po antibioticích vznikají rezidua či zda jsou dokonale metabolizována a vyloučena. Preparát atakuje všechny známé typy antibiotik mimo antibiotika vzácná, používaná v mimořádných indikacích.
Otázkou je, které zdravotní problémy můžeme s reziduálními antibiotiky spojit. Jednoznačně je lze spojit s výskytem plísní. Antibiotika jsou původně produkty plísní, které tak pomocí vylučovaných látek získávají životní prostor mezi ostatními mikroorganismy. Tohoto efektu je pak využito v léčbě. Z logických důvodů ale jejich přítomnost v tkáních podněcuje růst plísní, hlavně kvasinek, ale i jiných plísní. Plísně jsou mimořádně odolné vůči léčbě a typickou vlastností jsou recidivy, zvlášť v místech, která vyhovují existenci plísní, jako je pochva, střevo, některé části těla nebo ústní dutina. Pochopitelně při nízkosacharidové dietě a příjmu protiplísňových bylin či potravin můžeme rozmnožování plísní omezit. Dostat je pod kontrolu imunitního systému je možné ale až po vyloučení antibiotických reziduí z organismu.