Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.    

Imunoxal kapsle 60 ks

na dotaz

 

naše cena:
690 Kč ( Nejsme plátci DPH )
Hlavní složkou kapslí Imunoxalu je aktivní látka Oxalicum. Jak prokázaly výzkumy a zkušenosti noha uživatelů, tato látka má na lidský organismus mimořádně příznivý vliv. 

Detailní popis

Přírodní preparát Imunoxal přispívá k normální funkci imunitního systému a pomáhá v těle nastolit celkovou harmonii. Obsahuje unikátní látku Oxalicum, kterou získáváme složitým biotechnologickým procesem. Vyniká svou dobrou a rychlou vstřebatelností do organismu a nemá žádné vedlejší účinky.  

5 důvodů, proč užívat Imunoxal

 • Jako jediný na trhu obsahuje účinné látky Oxalicum. 
 • Bez vzájemného působení s dalšími přípravky. 
 • Bez vedlejších účinků. 
 • Dobře vstřebatelný do organismu. 
 • Přírodní složení v BIO kvalitě. 

Kdy je čas na Imunoxal? 

 • Máte problémy se zažíváním. 
 • Jste stále unavení, bez energie. 
 • Často vás trápí nemoci vinou oslabené imunity. 
 • Chcete zpět energii a vitalitu. 

Denní dávka 2 kapsle

Složení v denní dávce 2 kapsle obsahuje

Oxalicum 50 mg
Maltodextrin: 550 mg
Želatinová kapsle: 150 mg

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. 

Oxalicum. Přírodní látka s neomezeným potenciálem

Oxalicum. Přírodní látka s neomezeným potenciálem

Před 46 lety byl v Araratském údolí v Arménii objeven kmen geneticky nemodifikované mikroskopické houby Penicillium oxalicum var. Armeniaca, který nevykazuje antibiotickou aktivitu. Vědci zjistili, že houba má unikátní vlastnosti - produkuje červený pigment s biokativními látkami, které pozitivně ovlivňují imunitní systém, a vyniká originální dynamikou biosyntézy. Tím se liší od všech dosud známých mikroorganismů.


Jak získáváme látku Oxalicum

Oxalicum získáváme z geneticky nemodifikované houby složitými biotechnologickými postupy ve špičkových českých laboratořích. Ty nejsilnější kolonie hub se fermentací během několika dní promění na cennou surovinu. Jedná se velmi náročný proces, který probíhá v naprosto sterilním prostředí.

Oxalicum je hlavní složkou doplňku stravy Imunoxal. Je to čistě přírodní látka, která se dobře vstřebává do organismu a nemá žádné vedlejší účinky.

Imunoxal nastartuje vaši imunitu

Přírodní doplněk stravy má příznivý vliv na celý organismus. Jeho hlavní složkou je aktivní látka Oxalicum, který podporuje normální stav imunity. Doporučujeme ho zejména těm, kdo mají problémy s oslabenou imunitou,  při nejrůznějších trávicích nebo gynekologických potížích.

Imunoxal nemá žádné vedlejší účinky a můžete ho užívat dlouhodobě.

 

Klinické výzkumy prokázaly, že Oxalicum má na lidský organismus mimořádně příznivý vliv. Bohužel z důvodů nařízení Komise (EU) č.1924/2006 nemůžete tyto vlivy publikovat. S Imunoxalem je však spokojeno 97 % uživatelů.