Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » Kapky Joalis

Kapky Joalis

jsou pro lepší přehlednost rozděleny do několika skupin. Všechny z produkce firmy JOALIS.

Detoxikační balíčky - je možné využívat k harmonizaci organismu.  V každém balíčku jsou 4-5 rozhodujících preparátů pro danou symptomatologii. Balíček je vždy výstižně pojmenován, podle svého zaměření.

Konkrétní obtíže - přípravky Joalis komplex  k detoxikaci jednotlivých tkání, které mají souvislost se zátěžemi v orgánech.

Jednotlivé orgány - orgánové preparáty tzv. Dreny, slouží k rozbíjení mikrobiálních/infekčních ložisek v orgánech". Jejich pomocí lze odstraňovat ložiska i v jiných částech organismu (tzv. metoda klíčů)

Emoce a psychika - emocionální preparáty pracují s nevědomými toxiny. Jsou důležité v kombinaci s preparáty proti cizorodým látkám a metabolickým toxinům. Firma Joalis vyrábí specifické preparáty pracující se stresem a škodlivými emocemi.

Přípravky pro děti - jsou dále rozděleny do tří kategorií podle věku

Bylinné tablety - bylinné detoxikační tablety rozpuštějí ložiska v hlavních orgánech

Mikrobiální toxiny - kapky zaměřené na konkrétní mikrobiální skupinu

Živé a neživé toxiny - preparáty k detoxikaci konkrétních toxinů. Mezi velmi závažné toxiny patří např. kovy, chemikálie, soli, zbytky po očkování, drogy, metabolity, gluten a jiné potravinové toxiny, cizorodé látky, atd.

Vitamíny a minerály - bezchybné funkci organismu je nezbytný dostatečný přísun vitaminů a minerálních látek.

 

Preparáty Joalis jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi obsahující bylinné extrakty. Jejich výroba začíná marcerací vhodných bylin, které se pro každý jednotlivý preparát kombinují do nejlepších variací s cílem získat nejvyšší účinek. Hlavní předností všech produktů Joalis je však následné zpracování pomocí specifických informačních technologií, které optimalizují a zacilují účinek produktů v lidském organismu.

Detoxikační terapie pomocí preparátů Joalis má jednu důležitou výhodu. Jedná se o zcela neinvazivní metodu a nejedná se tedy o zásah do přirozeného fungování lidského organismu. Do těla nejsou vkládány žádné cizí látky. Právě naopak. Díky vyloučení toxinů dochází k opětovnému nastavení rovnovážných funkcí uvnitř těla, což má vliv na zlepšování zdravotního stavu.

Návod k užívání preparátů Joalis (kapek)

Připravte se chytře na období chřipek 
Období chřipkových epidemií se blíží a je potřeba se na něj řádně připravit. Jak povzbudit imunitu, aby mohly fungovat přirozené samoléčebné schopnosti? Právě imunita nás chrání od všeho špatného včetně našich poškozujících myšlenkových a tělesných pochodů. Na chřipku (nemoc virového původu) se dnes často zbytečně předepisují antibiotika, která však nejen nezabírají, ale ještě mohou přitížit. Očkování proti chřipce také nepovažujeme za úplně šťastné řešení, kromě řady sporných faktů o účinnosti si stačí přečíst příbalový leták…
V období chřipkových epidemií můžete vyzkoušet (i preventivně) přírodní doplněk stravy Imun Joalis GRIPIN  Ten navádí imunitní systém na chřipkové a respirační viry, bakterie a další toxiny způsobující zánět dýchacího ústrojí. Tento antimikrobiální preparát je zpracován unikátními informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek, který je navíc podpořen také vybranými bylinkami. Například šalvěj lékařská posiluje přirozenou obranyschopnost organismu, máta peprná má zase pozitivní vliv na dýchací systém.
 


Uvědomte si, že detoxikace jako taková, ať ji už budete provádět jakýmkoli způsobem, není lék! Máte-li závažné a dlouhotrvající zdravotní potíže, vždy se obraťte na Vašeho lékaře!

Zeptejte se na názor lékaře na detoikaci organismu. Jistě Vám potvrdí, že vhodnou kombinací léků, dobrou životosprávou a pravidelnou očistou organismu můžete svému tělu přinést nadmíru pozitivní výsledky u více zdravotních problémů.