Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Přírodní doplňky stravy / Lavylites

Video k produktu

Do ČR přišla maďarská firma s přírodními produkty a pro lidské tělo s převratnou technologii, která mění pohled na tělesné i duševní možnosti nejen člověka.

Jak produkty účinkují? Nově nalezenou technologe s použitím nanoefektoru má úžasné schopnosti pronikání kdekoliv vzhledem ke své velikosti (2nm), rychlostí podobné pohybu medúzy a tudíž ideálním nosičem , který působí bez čekání – ihned.
Lavylites v žádném ze svých přípravků nepoužívá syntetické nanočástice. Všechny přípravky, tak jak to v přírodě obvykle bývá, obsahují celý rozsah rozměrů, od ioktometrů přes pikometry až po nanometrové složky, dokonce i menší seskupení makrorozměrů. Tyto přírodní substance nejen že jsou pro tělo neškodné, jsou pro něj dokonce prospěšné. Největší část překvapivě mnohostranných účinků přípravků Lavylites vychází právě z těchto malých zázraků života. Lavylites se vyhýbá používání silikonu. Pro dosažení lepšího účinku a lepší rovnováhy s životním prostředím jsme se rozhodli používat přírodní oleje.
 
Jde o unikátní objev, dnes již chráněn patentem. Majitel patentu a vynálezce je Maďar pan Tibor Jakabovics, mezinárodně uznávaný chemik - vědec, alpinista, který vytvořil produkty na 100% přírodní bázi s nanotechnologií. Mají mimořádně příznivé účinky na podporu našeho zdraví.
·            jsou 100% přírodní produkty
·            bez vedlejších účinků
·            obsahují jen přírodní složky z čistých kontrolovaných zdrojů
·           všechny produkty značky LAVYL jsou klinicky a dermatologicky testované
 
LAVYL mimořádně silně působí na regeneraci těla
Účinné přírodní látky ve spreji se aplikují velmi jednoduše - nastříkají se na kůži  Působí až na buněčné úrovni - jsou zpracované nanotechnologií, tedy jako informační vzorce se dostávají do cílových tkání rychle a efektivně, podobně jako u homeopatie. Navíc však stimulací příslušných mozkových oblastí produkující humánní hormony, jež přinutí nanosystémy k vypuštění léčebných produktů, a tak ve spolupráci se samoléčebnými mechanismy a mechanismy snižujícími bolest znásobí svůj účinek. Účinnost nanopreparátů vychází velmi pozitivně (v součinnosti například s autopatií je údajně vyšší než pětadevadesát procent!).
 
Všechny produkty je možno zakoupit u mne v poradně,
pro bližší informace mi pište info@budemezdravi.cz
 
Katalog a popis všech produktů
 
Složení produktů
 
Návod k použití - u všech produktů :
Důkladně protřepat (aby se aktivovaly účinné nanočástice). Po použití ihned sprej zavřít víčkem, aby se zamezilo úniku nanočástic.
Skladuje se při pokojové teplotě. Chlad nebo naopak teplo snižuje účinný efekt.
 
 


naše cena 2 700 Kč

na dotaznaše cena 2 700 Kč

na dotaznaše cena 2 700 Kč

skladem