Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Něco o mně

Jsem narozena v dubnu roku 1961.

Být zdravá není pro mne jen fráze. Zdraví, je v mém životě na prvním místě. Bez něj bych se nemohla věnovat své rodině, svým koníčkům, svým snům a cílům svého života. Bez zdraví všechno ostatní ztrácí svůj smysl. 

To nepřišlo samo od sebe, napřed jsem musela svoje zdraví úplně ztratit, abych pochopila, co jsem dříve měla a brala jsem to jako samozřejmost. Bez léků i lékařů jsem se nakonec dostala i z těch nejhorších zdravotních potíží.

Nebyla to cesta lehká a přímá. Občas jsem se ztrácela, motala v kruhu a hledala příčinu mimo sebe. Dělala jsem to, co dnes dělá spusta mých klientů - hledala jednoduchý a snadný způsob, abych co nejdříve mohla vést život takový, jako před tím. To je cesta zpět. Nemůžeme se uzravit tím, čím jsem se pokazili.

A tak přibližně před 30 lety jsem se začala zabývat léčitelstvím, bylinkami, očistnými kůrami, hladovkami, urinoterapií, autopatií, výživou, reflexní terapií, masážemi, láskou k sobě, duchovním životem. Vším, co přirozenou cestou vede k podpoře organismu. 

Cesta mě dovedla k poznání metody MUDr. Jonáše. Je to metoda s velmi dobrými výsledky. Začala jsem chodit na pravidelná školení a od roku 2003 působím jako akreditovaný terapeut a poradce.

Detoxikace je proces nalézání a postupné odstraňování příčin zdravotních problémů. Vysvětluji lidem, že je to hlavně o přístupu a postoji k dané věci. K cíli totiž vede mnoho cest, ale ty se liší nejen okolnostmi a prostředím, ale hlavně naší ochotou něco změnit. Ta totiž určuje, jakou si zvolíme životní hodnotu.

Prevence je pro mě na 1. místě. Malé těžkosti se napravují lehce, rychleji, lépe, levněji a příjemněji, než nahromaděné a dlouho odkládané problémy.

Mám individuální přístup ke každému klientovi a věnuji mu tolik pozornosti, kolik je potřeba. Neslibuji snadné řešení, ale postupnou cestu za skvělým zdravím které je trvale udržitelné. Neexistuje žádná nemoc, která by neskrývala poselství učit se zní.

Detoxikační poradce je především vaším průvodcem, a tak je součástí mojí práce poskytování konzultace v oblasti výživového poradenství, poradenství při samoléčbě autopatií, Zde nejvíce záleží na tom, co klient preferuje, jestli mu vyhovuje být aktivní v procesu změny, nebo spíše vyhledává pomocné nástroje.

Je potřeba si uvědomit, že lékař je v první řadě odborník na stanovení diagnózy a zabývá se nemocemi. Detoxikační poradce nikdy žádnou diagnózu nestanovuje, pouze klientovi radí, jak může zlepšit svou fyzickou či psychickou kondici, a zabývá se především zdravím.

Měření a diagnostiku provádím na přistroji AKUPORT nové generace. Pokud chcete celý proces vyladění organismu urychlit, co správně detoxikovat, vědět jaký udělat postup, znát potraviny které je potřeba vyloučit právě u vás, jaké důležité minerály a vitamíny vám chybí, je lépe přijít na měření. 

Na Vaše dotazy ohledně detoxikace a dopňků stravy odpovím na e-mailu. Do e-mailu uveďte co nejpřesněji Vaše potíže, jak dlouho trvají, jak se projevují, jakou léčbu či postupy jste případně již podstoupili. Vhodné je uvést i věk Váš, nebo Vašeho dítěte. Odpovídám do druhého dne.

Kontaktujte mě na tel.: 603155798, nebo e-mail. info@budemezdravi.cz

Dobroslava Vincencová-akreditovaný terapeut detoxikace

 

,,Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci."

Hippokrates (460-377 př.Kr.)