Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Něco o mně

Jsem narozena v dubnu roku 1961. Přibližně před 30 lety jsem se začala zabývat léčitelstvím, bylinkami, očistnými kůrami, hladovkami, urinoterapií, výživou, reflexní terapií, masážemi, nápravou kloubů a páteře jemnými technikami a vlastně vším, co přírodní cestou vede k podpoře organismu. Ráda ukazuji lidem, že stavu pohody a spokojenosti lze dosáhnout i se špatně rozdanými kartami.

Cesta mě dovedla k poznání metody MUDr. Jonáše. Je to metoda s dobrými výsledky. Začala jsem chodit na pravidelná školení a od roku 2003 působím jako akreditovaný terapeut a poradce.

Vysvětluji lidem, že je to hlavně o přístupu a postoji k dané věci. K cíli totiž vede mnoho cest, ale ty se liší nejen okolnostmi a prostředím, ale hlavně naší ochotou něco změnit. Ta totiž určuje, jakou si zvolíme životní hodnotu. Prevence je pro mě na 1. místě.
Malé těžkosti se napravují lehce, rychleji, lépe, levněji a příjemněji, než nahromaděné, dlouho odkládané problémy.

Mám individuální přístup, každému klientovi věnuji tolik pozornosti, kolik je potřeba.Neslibuji snadné řešení, ale postupnou cestu za skvělým zdravím které je trvale udržitelné. Neexistuje žádná nemoc, která by neskrývala poselství učit se zní.

Spolehlivý detoxikační poradce by měl být schopen jednat podle principů detoxikace. Základem je individuální přístup. Detoxikační poradce je především vaším průvodcem, a tak je součástí mojí práce poskytování odborné konzultace a to i v oblasti výživového poradenství. 

Je potřeba si uvědomit, že lékař je v první řadě odborník na stanovení diagnózy. Detoxikační poradce nikdy žádnou diagnózu nestanovuje a pouze klientovi radí, jak může zlepšit svou fyzickou či psychickou kondici.

 

V Brně a okolí pořádám přednášky zaměřené na zdravý životní styl a výživu a potřebu živé stravy, očistu těla pomocí lidových receptů, detoxikaci dětí i dospělých. Pokud máte zájem kontaktujte mě na tel.:603155798, nebo e-mail.info@budemezdravi.cz

Na Vaše dotazy ohledně detoxikace odpovím na e-mailu. Do e-mailu uveďte co nejpřesněji Vaše potíže, jak dlouho trvají, jak se projevují, jakou léčbu či postupy jste případně již podstoupili. Vhodné je uvést i věk Váš, nebo Vašeho dítěte. Odpovídám do druhého dne.

Dobroslava Vincencová-akreditovaný terapeut detoxikace

MUDr. Jan Šula-Každý se může vyléčit sám, i smrtelné nemoci a přerušenou míchu, za vším jsou emoce, tvrdí lékař

Příběh Clemense Kubyho

 

,,Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci."

Hippokrates (460-377 př.Kr.)