Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Něco o mně

Jsem narozena v dubnu roku 1961.

Být zdravá není pro mne jen fráze. Zdraví, je v mém životě na prvním místě. Bez něj bych se nemohla věnovat své rodině, svým koníčkům, svým snům a cílům svého života. Bez zdraví všechno ostatní ztrácí svůj smysl. 

To nepřišlo samo od sebe, napřed jsem musela svoje zdraví úplně ztatit, abych pochopila, co jsem dříve měla a brala jsem to jako samozřejmost. Bez léků i lékařú jsem se nakonec dostala i z těch nejhorších zravotních potíží.

Nebyla to cesta lehká a přímá. Občas jsem se ztrácela, motala v kruhu a hledala příčinu mimo sebe. Dělala jsem to, co dnes dělá spusta mých klientů - hledala jednoduchý a snadný způsob, abych co nejdříve mohla véct život takový, jako před tím. To je cesta zpět. Nemůžeme se uzravit tím, čím jsem se pokazili.

A tak přibližně před 25 lety jsem se začala zabývat léčitelstvím, bylinkami, očistnými kůrami, hladovkami, urinoterapií, výživou, reflexní terapií, masážemi, láskou k sobě, duchovním životem. Vším, co přirozenou cestou vede k podpoře organismu. 

Cesta mě dovedla k poznání metody MUDr. Jonáše. Je to metoda s velmi dobrými výsledky. Začala jsem chodit na pravidelná školení a od roku 2003 působím jako akreditovaný terapeut a poradce.

Vysvětluji lidem, že je to hlavně o přístupu a postoji k dané věci. K cíli totiž vede mnoho cest, ale ty se liší nejen okolnostmi a prostředím, ale hlavně naší ochotou něco změnit. Ta totiž určuje, jakou si zvolíme životní hodnotu.

Prevence je pro mě na 1. místě. Malé těžkosti se napravují lehce, rychleji, lépe, levněji a příjemněji, než nahromaděné a dlouho odkládané problémy.

Mám individuální přístup ke každému klientovi a věnuji mu tolik pozornosti, kolik je potřeba. Neslibuji snadné řešení, ale postupnou cestu za skvělým zdravím které je trvale udržitelné. Neexistuje žádná nemoc, která by neskrývala poselství učit se zní.

Spolehlivý detoxikační poradce by měl být schopen jednat podle principů detoxikace. Základem je individuální přístup. Detoxikační poradce je především vaším průvodcem, a tak je součástí mojí práce poskytování odborné konzultace a to i v oblasti výživového poradenství. 

Je potřeba si uvědomit, že lékař je v první řadě odborník na stanovení diagnózy. Detoxikační poradce nikdy žádnou diagnózu nestanovuje a pouze klientovi radí, jak může zlepšit svou fyzickou či psychickou kondici.

 

Na Vaše dotazy ohledně detoxikace odpovím na e-mailu. Do e-mailu uveďte co nejpřesněji Vaše potíže, jak dlouho trvají, jak se projevují, jakou léčbu či postupy jste případně již podstoupili. Vhodné je uvést i věk Váš, nebo Vašeho dítěte. Odpovídám do druhého dne.

Kontaktujte mě na tel.:603155798, nebo e-mail.info@budemezdravi.cz

Dobroslava Vincencová-akreditovaný terapeut detoxikace

MUDr. Jan Šula-Každý se může vyléčit sám, i smrtelné nemoci a přerušenou míchu, za vším jsou emoce, tvrdí lékař

Příběh Clemense Kubyho

 

,,Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci."

Hippokrates (460-377 př.Kr.)