Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Nejčastější dotazy a ceník

OD KDY LZE UŽÍVAT DETOXIKAČNÍ PREPARÁTY 
V ideálním případě by jsme měli začít alespoň 6 měsíců před otěhotněním, tzn. dříve než je člověk počat v těle matky. Chválím všechny budoucí maminky, které takto uvažují. Většina z nás se k užívání dostává, až když nějaký problém nastane.

Kapky lze užívat prakticky v každém věku. U kojenců používáme oleje která se natírají na pokožku, nebo od tří let jim podávat Bambi Harmoni v sirupu. Kapky lze začít užívat i ve velmi pokročilém věku. Potom je ovšem potřeba očekávat pouze dílčí úspěchy.

JSOU NĚJAKÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY?
Toxiny přítomné v organismu se za pomocí našich preparátů uvedou do pohybu a obvyklými imunitními reakcemi se pak dostávají ven z organismu. Projevy mohou někdy nastat, ale netrvají obvykle déle než několik dní. Preparáty do organismu nic nedodávají, pouze působí pomocí imunitního systému na usazené toxiny. Projevy tedy mohou být obdobné jako když tělo přirozeně bojuje s viry a bakteriemi- bolesti svalů, hlavy, únava a pod.

MOHU UŽÍVAT KAPKY SOUČASNĚ KDYŽ UŽÍVÁM BĚŽNÉ LÉKY?
Všechny přípravky jsou schváleny jako doplněk stravy a při testech státními orgány byly kladeny vysoké požadavky na jejich kvalitu a čistotu. Jako s potravinovými doplňky je také potřeba s nimi zacházet. To znamená, že nenahrazují léky předepsané lékařem a vzhledem ke své podstatě mohou být kombinovány s jinými doplňky stravy, nebo třeba i léky.

JAK DLOUHO SE ČLOVĚK MUSÍ DETOXIKOVAT ? T o je otázka na kterou neexistuje univerzální odpověď. Doba potřebné detoxikace je značně individuální, záleží na tom, kolik a jakých toxinů v sobě organismus má. Pokud chce klient pouze vyřešit konkrétní zdravotní problém, trvá detoxikace přibližně desetinu času jako problém trval. Například 20 let trvající ekzém (i pouze s občasným projevem), se bude řešit přibližně 2 roky. Běžně ke zvládnutí lehčího problému (senná rýma, výtoky, únava) je potřeba 3-4 kůry. U složitějších problémů je zapotřebí i více kůr, to je ale značně individuální.

JE TATO METODA ÚČINNÁ I NA HUBNUTÍ?
V této metodě nejde o hubnutí, a pokud se nepřejídáme, tak ani nadváha nevznikne jen tak. V poradně jsme schopni zjistit příčinu. Jinak budeme například postupovat při hormonálním, a jinak při metabolickém problému. Je potřeba upravit pH, pochopit které potraviny nás překyselují a ty se snažit v jídelníčku omezit, přidat zeleninu a ovoce ve formě která je chutná a pro člověka lehce stravitelná v podobě smoothie, šťáv či salátů. Problém přibírání na váze je problém překyselení a ukládání tvořících se biogenních solí. Často mají lidé problémy s metabolizováním bílé mouky, tak zvanou intoleranci lepku nebo neschopnost trávit mléčnou bílkovinu. Díky překyselení dochází k poruchám v lymfatickém systému, tam pomohou i masáže a anticelulitidové zábaly. A pokud se dá více věcí dohromady, tak účinek se jistě dostaví. Odkaz na stránky které Vám pomohou začlenit ovoce a zeleninu do každodenního jídelníčku http://www.syrova-strava.cz/news/ceska-republika-a-tsunami-nemoci/

JAK JSTE SE DOSTALA K TÉTO METODĚ?
Asi jako většina lidí, přes vlastní problémy.

POMOHLO VÁM TO?
Samozřejmě ano, jinak bych ji dnes určitě nenabízela ostatním k vyzkoušení.  Mnoho let jsem se zabývala očistou organismu pomocí přírodních metod, sama jsem na sobě vyzkoušela mnoho způsobů očisty a změn ve stravování. Jako dítě jsem bývala často nemocná a mé pobyty v nemocnici se ročně počítaly na měsíce. V dospělosti jsem proto hledala pomoc v přírodních metodách. Dnes vím, že pokud se dá více metod dohromady, tak výsledek je vždy v náš prospěch.

CO DOPORUČUJETE LIDEM PŘI NÁVŠTĚVĚ VE VAŠÍ PORADNĚ?
Aby měli trpělivost a neočekávali okamžitý výsledek. Pokud je klient vstřícný ke změně jídelníčku, doporučuji i změnu stravy, případně doplňující očistné kůry. SNADNÉ A JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ NEFUNGUJE !!! Vždy je to změna myšlení a tvrdá práce sám na sobě. Nemoci tu nejsou od toho aby nás trápily, ale aby nám ukázaly, že něco děláme špatně.

CO PRO SEBE MOHU UDĚLAT, POKUD NEMOHU NAVŠTÍVIT PORADCE?
V tom případě bych začala s očistou střev pomocí Programu Clean Inside, je to naprosto úžasný prostředek na mechanickou očistu tenkého i tlustého střeva. Lidé s nánosem ve střevech nejsou schopni vstřebávat živiny z potravin i potravinových doplňků, díky tomu jsme unavení a trpíme nedostatkem živin. Dále jsou pro Vás připraveny tzv. balíčky od firmy Joalis, které vždy obsahují soubor preparátů a jsou zaměřeny na určitý problém 

Se změnou jídelníčku udělá neskutečné množství práce.

MOHU POUŽÍVAT KAPKY PŘI AKUTNÍM ZÁNĚTU?

Musíme rozlišit akutní a chronický zánět. Akutní zánět nás chrání před bakteriemi, viry a parazity. Pro tělo je potřebný a není  vždy vhodné, nebo nutné, jej ihned potlačovat. Tentýž zánět, který se stane chronický, nám vyvolává onemocnění a třeba i smrt, pokud přetrvává v těle dlouho a nevěnujeme mu pozornost. Detoxikací děláme prevenci, nebo se snažíme řešit chronické problémy.

JAKÝ JE ROZDÍL V  KAPKÁCH JOALIS a SPREJÍCH MUDr.JONÁŠE ?

Firmu Jolalis založil v 90 letech MUDr.Jonáš a byl její součástí až do jara roku 2018. V současné době založil firmu Marion a začal vyrábět nové preparáty. Firma Joalis dál vyrábí preparáty na kterých se dříve MUDr.Jonáš podílel.

Produkty jsou tedy v mnohém podobné. Jsou založeny na Informační medicíně a výluhu z bylin. Jen osobní zkušeností každého jednotlivce je možno posoudit, zda mi jeden či druhý produt vyhovujeje.

Ceník

Cena první konzultace 400,- Kč - délka cca 60 min

Každá další konzultace 200,- Kč - délka cca 30 min

 

 

Ceny jsou konečné NEJSEM PLÁTCE DPH


telefon 603155798

e-mail. info@budemezdravi.cz