Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Nejčastější dotazy a ceník

OD KDY LZE UŽÍVAT DETOXIKAČNÍ PREPARÁTY 
V ideálním případě by jsme měli začít alespoň 6 měsíců před otěhotněním, tzn. dříve než je člověk počat v těle matky. Chválím všechny budoucí maminky, které takto uvažují. Většina z nás se k užívání dostává, až když nějaký problém nastane.

Kapky lze užívat prakticky v každém věku. U dětí používáme oleje nebo spreje které se natírají na pokožku. Kapky lze začít užívat i ve velmi pokročilém věku. Potom je ovšem potřeba očekávat pouze dílčí úspěchy.

JSOU NĚJAKÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY?
Toxiny přítomné v organismu se za pomocí našich preparátů uvedou do pohybu a obvyklými imunitními reakcemi se pak dostávají ven z organismu. Projevy mohou nastat, ale netrvají obvykle déle než několik dní. Preparáty do organismu nic nedodávají, pouze působí pomocí imunitního systému na usazené toxiny. Projevy tedy mohou být obdobné jako když tělo přirozeně bojuje s viry a bakteriemi- bolesti svalů, zapáchající moč, a pot,  změna stolice i zažívání,  krátkodobé ekzémy, únava a pod.

MOHU UŽÍVAT KAPKY SOUČASNĚ KDYŽ UŽÍVÁM BĚŽNÉ LÉKY?
Všechny přípravky jsou schváleny jako doplněk stravy a při testech státními orgány byly kladeny vysoké požadavky na jejich kvalitu a čistotu. Jako s potravinovými doplňky je také potřeba s nimi zacházet. To znamená, že nenahrazují léky předepsané lékařem a vzhledem ke své podstatě mohou být kombinovány s jinými doplňky stravy, nebo třeba i léky.

JAK DLOUHO SE ČLOVĚK MUSÍ DETOXIKOVAT ? To je otázka na kterou neexistuje univerzální odpověď. Doba potřebné detoxikace je značně individuální, záleží na tom, kolik a jakých toxinů v sobě organismus má. Pokud chce klient pouze vyřešit konkrétní zdravotní problém, trvá detoxikace přibližně desetinu času jako problém trval. Například 20 let trvající ekzém (i pouze s občasným projevem), se bude řešit přibližně 2 roky. Běžně ke zvládnutí lehčího problému (senná rýma, výtoky, únava) je potřeba 2-4 kůry. U složitějších problémů je zapotřebí i více kůr, to je ale značně individuální.

JE TATO METODA ÚČINNÁ I NA HUBNUTÍ?
V této metodě nejde o hubnutí, a pokud se nepřejídáme, tak ani nadváha nevznikne jen tak. V poradně jsme schopni zjistit příčinu. Jinak budeme například postupovat při hormonálním, a jinak při metabolickém problému. Je potřeba upravit pH, pochopit které potraviny nás překyselují nebo je náš organismus neumí ztrávit Ty se snažit v jídelníčku omezit, přidat zeleninu a ovoce ve formě která je chutná a pro člověka lehce stravitelná v podobě smoothie, šťáv či salátů. Problém přibírání na váze je problém překyselení a ukládání tvořících se biogenních solí. Často mají lidé problémy s metabolizováním bílé mouky, tak zvanou intoleranci lepku nebo neschopnost trávit mléčnou bílkovinu. To tělo překyseluje a díky překyselení dochází k poruchám v lymfatickém systému.. A pokud se dá více věcí dohromady, tak účinek se jistě dostaví. Odkaz na stránky které Vám pomohou začlenit ovoce a zeleninu do každodenního jídelníčku https://www.syrova-strava.cz/news/ceska-republika-a-tsunami-nemoci/

JAK JSTE SE DOSTALA K TÉTO METODĚ?
Asi jako většina lidí, přes vlastní zdravotní problémy.

POMOHLO VÁM TO?
Samozřejmě ano, jinak bych ji dnes určitě nenabízela ostatním k vyzkoušení.  Mnoho let jsem se zabývala očistou organismu pomocí přírodních metod, sama jsem na sobě vyzkoušela mnoho způsobů očisty a změn ve stravování. Jako dítě jsem bývala často nemocná a mé pobyty v nemocnici se ročně počítaly na měsíce. V dospělosti jsem proto hledala pomoc v přírodních metodách. Dnes vím, že pokud se dá více metod dohromady, tak výsledek je vždy v náš prospěch.

CO DOPORUČUJETE LIDEM PŘI NÁVŠTĚVĚ VE VAŠÍ PORADNĚ?
Aby měli trpělivost a neočekávali okamžitý výsledek. Pokud je klient vstřícný ke změně jídelníčku, doporučuji i změnu stravy, případně doplňující očistné kůry a důležitou mikrovýživu. SNADNÉ A JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ NEFUNGUJE !!! Vždy je to změna myšlení a tvrdá práce sám na sobě. Nemoci tu nejsou od toho aby nás trápily, ale aby nám ukázaly, že něco děláme špatně.

CO PRO SEBE MOHU UDĚLAT, POKUD NEMOHU NAVŠTÍVIT PORADCE?
V tom případě bych začala s balíčkem na úpravu střevního prostředí a imunity. K tomu bych přidala hořčík se 100% vstřebatelností o těla.

Společně se změnou jídelníčku uděláte neskutečné množství práce a troufám si tvrdit že většina problémů bude po 2 měsících na ústupu. Návrh na změnu jídelníčku s mnoha recepty a důležitými informacemi ode mne dostanete jako bonus při objednání někakého ,,balíčku" preparátů.

MOHU POUŽÍVAT KAPKY PŘI AKUTNÍM ZÁNĚTU?

Musíme rozlišit akutní a chronický zánět. Akutní zánět je pro nás důležitý, nenoť nás chrání před bakteriemi, viry a parazity. Pro tělo je potřebný a není vždy vhodné, nebo nutné, jej ihned potlačovat. Tentýž zánět, který se stane chronický, nám vyvolává onemocnění a třeba i smrt, pokud přetrvává v těle dlouho a nevěnujeme mu pozornost. Detoxikací děláme prevenci, nebo se snažíme řešit chronické problémy. K vyřešení jakéhokoliv zánětu potřebujeme hořčík -ukázka z knihy Zázrak jménem hořčík

JAKÝ JE ROZDÍL V  KAPKÁCH JOALIS a SPREJÍCH  MARION od MUDr.JONÁŠE ?

Firmu Joalis založil v 90 letech MUDr.Jonáš a byl její součástí až do jara roku 2018. V letech 2016 založil firmu Marion a začal vyrábět nové preparáty. Firma Joalis dál vyrábí preparáty, ty si však dnes přepracovali dle svého programu.

Jen osobní zkušeností každého jednotlivce je možno posoudit, zda mi jeden či druhý produt vyhovujeje. 

Já osobně dnes v poradně pracuji výhradně s produkty MARION a to z důvodu jejich nepřekonatelně rychlejšího účinku. Měření a diagnostiku provádím na přistroji AKUPORT M1+ nové generace, který mi umožňuje velmi přesné měření.

Ceník

Cena první konzultace 600,- Kč - délka cca 60 min

Každá další konzultace 300,- Kč - délka cca 30 min

Masáž sportovní, reflexní, lymfatická - 30 minut 400,- Kč, 60 minut 600,- Kč

masáž lávovými kameny - 60 minut 700,- Kč

Ceny jsou s DPH

telefon 603 155 798, e-mail. info@budemezdravi.cz