Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod »Články » Oxalicum - poklad pro imunitu

Oxalicum - poklad pro imunitu

Oxalicum - zázračný poklad pro imunitu

Doplňk stravy IMUNOXAL je jedinečný produkt na českém lékárenském trhu, které obsahují účinnou látku Oxalicum. Tato látka má příznivý vliv na imunitní systém a velmi se osvědčila hned díky několika pozitivním účinkům: zamezuje růstu nádorů procesem apoptózy a současně detoxikuje organismus, čímž přispívá k lepší snášenlivosti chemoterapeutické nebo radioterapeutické léčby. Dále stimuluje aktivovanou subpopulaci B-lymfocitů, a tím podporuje antiinfekční imunitu. Užívání Oxalicum také normalizuje hodnoty klinického a biochemického krevního obrazu, přičemž působí zcela přirozeně, a tedy nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Ideální denní dávka je 50 mg denně. Přečkejte nejen letošní zimu bez nemocí i vy!

Posilte svoji imunitu účinnou přírodní cestou

Imunitu lze podpořit dodržováním zdravého životního stylu. Někdy však tato cesta nestačí a je doporučováno doplnit tělu účinné látky, kterých se nám v běžné stravě nedostává v dostatečném množství. Český lékárenský trh nyní vítá jedinečné novinky – doplňky stravy SPERATOL. Obsahujecenné látky, které efektivně podporují imunitu a napomáhají posílení obranyschopnosti organismu.  Obsažená látka Oxalicum patří do skupiny silných antioxidantů a imunoregulátorů. Vzniká jako sekundární produkt patentovaného mikroskopického kmene Penicillium oxalicum var. Armeniaca, avšak nemá nepříznivé antibiotické účinky, které by omezovaly způsob jeho užití. Obsažený selen také přispívá k podpoře imunity a chrání buňky před oxidativním stresem.

Slabá imunita je nebezpečný nepřítel

Mezi onemocnění imunitního systému patří zejména imunodeficience, autoimunitní onemocnění (mezi něž patří také vaskulitidy, tedy záněty cév a tepen) a alergie.  S příchodem podzimních dnů je třeba nepodcenit také virová a bakteriální onemocnění, která se velmi rychle a nebezpečně šíří. S těmito nemocemi bývá často spojena antibiotická léčba, která nepříznivě zatěžuje náš organismus.

Produkt Speratol zakoupíte v poradně.