Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod »Články » Oxalicum - poklad pro imunitu

Oxalicum - poklad pro imunitu

Oxalicum (produkt ZARETIS) zázračný poklad pro imunitu

Doplňk stravy Zaretis je jedinečný produkt na českém lékárenském trhu, které obsahují účinnou látku Oxalicum. Tato látka má příznivý vliv na imunitní systém a velmi se osvědčila hned díky několika pozitivním účinkům: zamezuje růstu nádorů procesem apoptózy a současně detoxikuje organismus, čímž přispívá k lepší snášenlivosti chemoterapeutické nebo radioterapeutické léčby. Dále stimuluje aktivovanou subpopulaci B-lymfocitů, a tím podporuje antiinfekční imunitu. Užívání Oxalicum také normalizuje hodnoty klinického a biochemického krevního obrazu, přičemž působí zcela přirozeně, a tedy nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Ideální denní dávka je 50 mg denně. Přečkejte nejen letošní zimu bez nemocí i vy!

Posilte svoji imunitu účinnou přírodní cestou

Imunitu lze podpořit dodržováním zdravého životního stylu. Někdy však tato cesta nestačí a je doporučováno doplnit tělu účinné látky, kterých se nám v běžné stravě nedostává v dostatečném množství. Český lékárenský trh nyní vítá jedinečné novinky – doplňky stravy Zaretis. Obsahujecenné látky, které efektivně podporují imunitu a napomáhají posílení obranyschopnosti organismu.  Obsažená látka Oxalicum patří do skupiny silných antioxidantů a imunoregulátorů. Vzniká jako sekundární produkt patentovaného mikroskopického kmene Penicillium oxalicum var. Armeniaca, avšak nemá nepříznivé antibiotické účinky, které by omezovaly způsob jeho užití. Obsažený selen také přispívá k podpoře imunity a chrání buňky před oxidativním stresem.

Slabá imunita je nebezpečný nepřítel

Mezi onemocnění imunitního systému patří zejména imunodeficience, autoimunitní onemocnění (mezi něž patří také vaskulitidy, tedy záněty cév a tepen) a alergie.  S příchodem podzimních dnů je třeba nepodcenit také virová a bakteriální onemocnění, která se velmi rychle a nebezpečně šíří. S těmito nemocemi bývá často spojena antibiotická léčba, která nepříznivě zatěžuje náš organismus.

Produkt Zaretis zakoupíte zde