Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » Přírodní doplňky stravy

Přírodní doplňky stravy

Dnešní jednostranný způsob stravování s vysokým podílem masa, nezdravých tuků, kávy, alkoholu, bílé mouky a cukru, stres, životní prostředí, způsobuje překyselení organismu. V zásadě je třeba rozlišovat mezi překyselením žaludečně střevního traktu a překyselení celého organizmu.

Naše tělo se snaží udržet konstantní poměr mezi zásadami a kyselinami. Na neutralizaci kyselin potřebuje dostatek vitamínů a minerálních látek, pokud se jich nedostává, sáhne do svých rezerv z těch oblastí, které minerální látky obsahují (především v kostech, zubech, kloubech, játrech, slinivce), čím se organizmus demineralizuje, odvápňuje kosti,  organismus se stává náchylným na různé nemoci a cítíme se neustále unavení.

Nejjednodušším vyšetřením pH je vyšetření pH v moči pomocí lakmusového papírku s barevnou stupnicí. Ideální hodnota ranní moči je v rozmezí mezi 6,6 – 7,2 ale běžná hodnota mezi populací je bohužel i 5,5pH. Měření pH provádíme před snídaní (první ranní moč) kdy bývá moč nejkyselejší v důsledku očisty organismu přes noc, odráží hodnoty kyseliny v tělesných tekutinách.

Je zřejmé, že po dlouhodobém působení překyseleného organismu je třeba se zaměřit nejen na zásaditou vyváženou stravu s dostatečným množstvím ovoce, zeleniny, celozrnných obilovin, ale i na doplňky stravy s obsahem minerálních látek.

Podívejte se na internetu na články Kurta Tepperweina

První krok - úprava střevního prostředí ideálně sestavenou kůru najdete zde

Druhý krok - úprava stravy (návrh na změnu jídelníčku dostanete ode mne jako bonus k vaší objednávce pokud si o něj napíšete).

Třetí krok - především důsledná očista těla od kyselin .

Čtvrtý krok - pravidelné užívání minerálních látek a vitamínů

video Potraviny a jejich využití ve zdravém jídelníčku

 

Na Vaše dotazy ohledně vhodného postupu detoxikace odpovím na e-mailu. Do e-mailu uveďte co nejpřesněji Vaše potíže, jak dlouho trvají, jak se projevují, jakou léčbu jste případně již podstoupili. Vhodné je uvést i věk Váš, nebo Vašeho dítěte. Odpovídám do druhého dne

pište na e-mail. info@budemezdravi.cz


Uvědomte si, že detoxikace jako taková, ať ji už budete provádět jakýmkoli způsobem, není lék! Máte-li závažné a dlouhotrvající zdravotní potíže, vždy se obraťte na Vašeho lékaře!

Zeptejte se na názor lékaře na detoikaci organismu. Jistě Vám potvrdí, že vhodnou kombinací léků, dobrou životosprávou a pravidelnou očistou organismu můžete svému tělu přinést nadmíru pozitivní výsledky u více zdravotních problémů.