Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » QiOne®

QiOne®

Chrání naše tělo před negativním zářením z mobilů, vysílačů, WIFI, G5, mikrovlnek....

Používá se jako přívěšek na tělo.

Přirozené frekvence našeho těla jsou v rozmezí 0-100 Hz, Pozitivní pocity pro tělo, jako je relaxace, štěstí, láska, mají frekvence pod 30 Hz, negativní pocity jako je agrese, stres, hněv, zlost jsou v rozmezí 30-100 Hz.
To je v kontrastu s frekvencemi kolem 2,5 miliardy Hz, jako jsou frekvence vyzařované chytrým telefonem. Jak naše tělo reaguje na takové vysokofrekvenční záření....? 
Jediná věc, která tvoří záření, je jeho vlnová délka a intenzita.  Samozřejmě víte, že záření může být také nebezpečné. Od spálení sluncem, které vyzařujete z UV záření, mikrovln, které zahřívají jídlo a vysokoenergetické gama paprsky z jaderné reakce, to vše nás můžete poškodit. Dnes žijeme v nejvíce zamořeném prostředí vůbec. Lidmi vyrobené vysokofrekvenční záření je dnes měřitelné všude. Naše buňky jsou vystaveny neustálému “hluku”, který nejenže ruší komunikaci mezi buňkami, ale také poškozuje naši DNA. Lidské tělo se skládá z 99% molekul vody – to je asi 70% naší hmotnosti. Druhou nejčastější molekulou po vodě je síra s 0,2%. Každá živá bytost je z velké části tvořena koherentní vodou. Čím vyšší je podíl koherentní vody v našem těle, tím silnější jsou účinky tohoto super-stavu.

QiOne® podporuje samo-optimalizační účinek vody pro vytvoření koherentních struktur vody.

Mřížkový čip, QiOne® stimuluje molekuly vody, aby stále více rozvíjely koherentní struktury vody v těle – voda se dostává do “super stavu”.

V nesoudržné vodě se molekuly vody srazí a generují interferenční frekvence. Toto se nazývá „termický šum“. Tím se překrývají nejmenší frekvence buněk: tělo je již „neslyší“.

Díky přísnému uspořádání v koherentní vodě se molekuly již nesrážejí. “Termický šum” je snížen na minimum. Výsledkem je, že i ty nejmenší frekvence mohou volně procházet tělem a jsou předávány samému základu těla. 

Jak vás záření může poškodit
Když je absorbováno vaším tělem, protože pak se energie, kterou fotony mají, uvolní ve vašem těle. Vlnová délka záření je zde rozhodující. Zatímco části slunečního světla pohodlně zahřívají vaše tělo, jiné komponenty mohou pronikat do vašich buněk a poškodit je. Protože my lidé ovládáme naše tělo pomocí elektrických signálů, může EM záření také ovlivnit vaše tělo při této funkce.  Záření EM přetíží vaše senzory.  Jsou to podprahové signály, které narušují komunikaci ve vašem těle. Řízení těla přichází pomaleji a nepřesněji, a proto tělo nemůže pracovat na 100% svého potenciálu.
Proč bych teď měl být opatrný na radiaci, když je to něco zcela přirozeného?
Záření možná nebyl problém před 200 lety, ale je to i dnes?
Co se změnilo?
My lidé jsme drasticky zvýšili zatížení, kterému jsme vystaveni! Lidské tělo bylo vyvinuto tak, aby odolalo spálení od slunce, ale dokáže odolávat 5G rádiovým věží, mikrovlnám a 24/7 rádiovému spojení mobilního telefonu v kapse bez dlouhodobého poškození?
 
S toxickým prostředím, potravou chudou na živiny a atd. je zde otevřené téma, které je odpovědné za neustálé zhoršování lidského zdraví: zásah do systému životního prostředí, aniž by byly brány v úvahu možné dlouhodobé důsledky.
A to, že vývoj jako 5G je sporný, není tajemstvím. Podívejte se, co říkají Wikipedia a dokonce německá vláda:
 
Citace Wikipedie na 5G:
"Není pochyb o tom, že zahřívání tkáně elektromagnetickým zářením (!). Podle [...] stanoviska Spolkového úřadu pro radiační ochranu je zahřívání neškodné."
 
Citace federální ochrany na 5G:
"K absorpci vysokofrekvenčních elektromagnetických polí dochází v rozsahu milimetrových nebo centimetrových vln velmi blízko povrchu těla. Možné účinky ovlivňují kůži a oči (!), Neočekávají se přímé účinky na vnitřní orgány."
Takže existuje důkaz, že má vliv na kůži a oči, u orgánů si stále nejste jisti ....
 
Federální vláda radí spotřebiteli, aby bral v úvahu hodnoty záření mobilního telefonu..., a jak máme  vydržet 5G záření zahřívající pokožku z rádiových věží - paradox.
S neustálým rozšiřováním sítí, 5G a rostoucí nevyhnutelností indukčních vařičů, Wi-Fi , mobilů ..., si stále více lidí uvědomuje, že to všechno pro ně nemusí být dobré.
 

Dipl. - Christian Bauer, zakladatel Qi BlancoMůj bývalý zaměstnavatel začal s tímto tématem, když nainstaloval WLAN router hned vedle mé hlavy. Okamžitě mě šokovalo, že proti tomu neexistují žádné pokyny a instalátoři netušili, jak zařízení skutečně funguje.
 
Takže vedle mé hlavy bylo zařízení, které vyzařovalo při 2,5 GHz (2 500 000 000 000) - asi 25 milionůkrát (25 000 000 000!) rychleji než můj mozek,ten má frekvence jen 100 Hz.
Od té doby jsem se začal více zajímat o toto téma a můj šok neustále rostl..... Více se dovíte zde

Z čeho těží vaše tělo?

QiOne definuje statické pole, které stimuluje molekuly vody v těle, aby se změnily v koherentní stav - super stav.
Výzkumy ukazují, že koherentní voda je nezbytná pro rozsáhlý průtok krve do těla. Dlouho bylo záhadou, jak můžeme skutečně přežít, když je srdce matematicky neschopné vytvořit dostatečnou sílu k tomu, aby protlačilo krev - která sestává z 50% vody - skrze náš extrémně rozsáhlý cévní systém. Řešení pochází z koherentní vody: Pod infračerveným světlem - jako ze slunce - přeměňuje voda energii záření do pohybu a vytváří tak sílu proudění, která matematicky chyběla.

Koherentní voda je nejpřirozenější radiační ochrana (e-smog), kterou naše tělo má, protože vytváří jakýsi ochranný štít kolem vašich buněk. Soudržná struktura ukládá 13% svých elektronů, které tvoří statické pole. Skoro jako by to byl jen jeden atom!

Může také chránit vaše buňky před viry a bakteriemi! Buňky jsou obklopeny 3 vodními vrstvami, X, Y a Z. Jakmile vrstva Y sestává z alespoň 62% koherentní vody, jsou částice, jako jsou viry a Co (kysličník uhelnatý), prostě příliš velké, aby pronikly do zhutněné struktury.
  Koherentní voda má schopnost chránit buňku a buněčné jádro v ní obsažené, včetně DNA, před zářením. Musíte vědět, že buňky jsou uzavřeny ve vodě. Vytvoří se 3 vrstvy.
Pokud střední vodní vrstva dosáhne alespoň 62% koherentní struktury, vytvoří se kolem buňky samostatné elektromagnetické pole. Toto funguje jako druh ochranného štítu pro buňky a funguje pro vaše tělo. Molekuly vody, které jsou v koherentní struktuře, ukládají 13% svých elektronů. Tyto obklopují buňku a odrážejí a absorbují EM záření.
 
Koherentní voda má ještě další výhody, ale zde se soustředíme pouze na to, jak vás může chránit před zářením. Chcete-li tímto způsobem chránit své tělo, měli byste pít koherentní vodu (např. Pramenitou vodu), pravidelně detoxikovat své tělo, protože těžké kovy brání vodě v přechodu do koherentního stavu a hodně pít (3 litry denně) , protože dehydratace aktivně brání tvorbě koherentních struktur. Qi Blanco také nabízí velmi moderní způsob zvýšení počtu koherentních struktur.

V případě zájmu o zakoupení produktu máte možnost do objednávky zadat heslo - detoxikacebrno, a dostanete slevu 10% z ceny zakoupených produktů. Po zadání hesla je zapotřebí stisknout tlačítko EINLÖSEN

Nákup uskutečníte zde