Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » Terapie BEMER

Terapie BEMER

Fyzikální cévní terapie BEMER používaná ve zdravotnictví a rehabilitacích-

terapie kterou můžete mít doma k řešení mnoha potíží

Fyzikální cévní terapie BEMER® už se v lékařském světě dávno ujala a využívají ji tisíce lékařů, fyzioterapeutů a sportovních lékařů po celém světě. Technologie pracuje na principu nízkofrekvenčních pulzních elektromagnetických polí a tím efektivně stimuluje vazomoci, což je rozšiřování a zužování kapilár. Výsledkem je zlepšení mikrocirkulace. Vazomoce má rytmus u zdravého člověka 30-50x za 10 minut, u nemocného 1-10x za 10 minut. Poruchy mikrocirkulace se vytvářejí pomalu a mají tendenci se stupňovat. Následkem jsou pak zůžené funkce dotčených orgánů, což může nakonec vyvrcholit i poškozením těchto orgánů a rychlejší stárnutí buněk.

Mikrocirkulace je po funkční stránce nejdůležitější součástí lidského krevního oběhu, která probíhá v jemné a velice rozvětvené síti nejmenších vlásečnic. Plní životně důležité transportní úkoly,  zásobuje tkáně a orgány kyslíkem a živinami, odvádí odpadní látky a podporuje imunitní systém. Naší cévní soustavou denně koluje 8.000 litrů krve.

Přístroje BEMER zlepšují omezené pohyby malých až velmi malých cévek.
To vede k požadované distribuci krve v síti nejmenších kapilár, dále k zásobení tkání a orgánů. Bemer ovlivňuje 74% cévního systému. Zde uvidíte video v reálném čase , jak na cévy působí přístroj BEMER.

Správná mikrocirkulace podporuje lidskou imunitu a pomáhá předcházet onemocněním.

V případě pravidelného používání může mít zlepšení mikrocirkulace spoustu pozitivních efektů na zdraví a dobrou pohodu člověka, přičemž také podporuje tělu vlastní svépomocné ozdravovací a regenerační procesy.

Zde se můžete dozvědět, na jaké zdravotní potíže je možné přístroj používat.

Nejrychlejších účinků se dosahuje při aplikaci základní terapie 2x denně na 8 min včetně využívání spánkového programu. Proto jsou přístroje BEMER určeny především pro dlouhodobé domácí použití, ačkoliv je využívají i mnozí lékaři a terapeuti.

 

Přístroj BEMER si můžete v poradně 1x zdarma vyzkoušet, nebo si jej objednat přímo domů k zapůjčení řešení vašeho akutního problému, nebo k získání zkušeností před zakoupením. Zapůjčení je možné na 2 měsíce nyní za akční cenu 399 Euro. Tato cena je v případě zakoupení přístroje následně odečtena z kupní ceny. Pro více informací nebo potřebu objednat přístroj k vyzkoušení či zakoupení, mne kontaktujte.

Vyzkoušení přístroje BEMER 1x v poradně je zdarma. K řešení chronických potíží, ale jedna aplikace nestačí. Pokud řešíme chronický problém, který trvá několik měsíců nebo let, není možné vše vyřešit jednou aplikací. Nabízím proto permanentku na 10 aplikací za 3.000,- Kč + 2 aplikace zdarma.

Pro koho je Bemer terapie vhodná?

Bemer terapie je vhodná pro všechny bez rozdílu věku. Vyloučit je však nutno pacienty s kardiostimulátory a po transplantacích orgánů, kostní dřeně a kmenových buněk.

Terapie BEMER nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

Více se dozvíte v článku zde