Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » Přírodní doplňky stravy » Přírodní bylinné doplňky » Viva - dobrá nálada, klidný spánek


    

Viva - dobrá nálada, klidný spánek

na dotaz

 

naše cena:
660 Kč ( Nejsme plátci DPH )
 
ZinZino VIVA - 60 tablet
 • přírodní potravinový doplněk dodávající tělu látky potřebné pro dobrou mozkovou činnost
 • přispívá ke snížení stresu, podporuje klidný spánek, veselou mysl a dobrou náladu. Udržuje nervový systém v pořádku, podporuje normální duševní a mozkovou činnost.
 • provedené klinické studie prokázaly účinnost sahající od jemného zlepšení až po změnu života (chronická nespavost, ADHD, autismus, deprese...)
 • Viva je kombinací afronu®, standardizovaného a patentovaného extraktu čistých šafránových čnělek prvotřídní kvality (Crocus sativus L) ze Španělska, pěti vitamínů skupiny B, jódu a vitaminu C
 • má velmi rychlý nástup a účinek - tím se odlišuje od jiných výrobků na našem trhu. Je nenávykový a nemá žádné vedlejší účinky.
 • zdravotní benefity:
       SLEEP - Viva přispívá k úlevě od duševní únavy a depresí, podporuje dobrý spánek
       RELAX - Viva pomáhá zbavit se běžného stresu, výkyvů nálad, pocitů úzkosti a vyčerpání
       HAPPY - Viva pomáhá podporovat pozitivní náladu
 • affron® - patentovaný extrakt: chemie mozku je velmi složitá. Závisí na mnoha živinách, aby fungovala optimálně, a je náchylná k metabolické nerovnováze. Pokud k tomuto jevu dojde, může se projevit mnoha různými příznaky. Neurony spolu komunikují pomocí řady chemických poslů zvaných neurotransmitery; tato komunikace (i růst a přežití samotného neuronu) je modulována lokálně působícími proteiny, jako je neurotrofní faktor odvozený od mozku (BDNF). Změny v hladinách neurotransmiterů a jejich vychytávání byly nalezeny u zdravotních stavů jako je stres, změna nálady, deprese.. Toto vedlo k vývoji léků, které ovlivňují hladiny neurotransmiterů. Skutečnost však je, že tyto léky jsou velice pomalé a relativně neefektivní. To vedlo k dalším výzkumům. Teprve nedávno bylo zjištěno, že změny v BDNF a souvisejících faktorech mohou být stejně nebo více důležité, a právě bioaktivy v šafránu byly prokázány jako důležité pro zvýšení jak neurotransmiterů, tak BDNF. (zní to složitě, že? přeloženo do "lidštiny" je celý odstaveček o tom, že nejnovější vědecké výzkumy potvrdily to, co o šafránu věděli už ve starém Řecku - totiž že šafrán výborně pomáhá při únavě, depresích a dalších již zmíněných problémech.)
 • doporučené dávkování: dospělí a děti nad 12 let užívají 2 tablety denně. Nepřekračujte denní dávku.
 • skladování: na suchém místě, při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovatelnost je 3 roky v neotevřených obalech.
 • složení: Bulking agents (beta-cyclodextrin, microcrystalline cellulose), saffron (Crocus sativus L) extract*, anti-caking agents (tricalcium phosphate, magnesium salts of fatty acids), vitamin C, folic acid, niacin, pantothenic acid, vitamin B12, potassium iodine, biotin.*affron® - patented extract.
 • upozornění: potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Pokud jste těhotná či se snažíte otěhotnět, kojíte, užíváte léky nebo máte nějaký závažný zdravotní stav, poraďte se o užívání se svým lékařem. Zároveň ho však upozorněte na nový patentovaný způsob zpracování šafránu, který umožňuje užívání VIVY "jinak" než jiné přípravky se šafránem, případně požádejte naším prostřednictvím o konzultaci s lékaři, kteří ji VIVU znají.
 • Časté otázky:
  • kdy mám Vivu užívat? Vivu můžete užívat ráno, odpoledne nebo večer, podle vašich požadavků. Můžete užívat 2 tablety ve stejnou dobu nebo v různých časech. Obecně je lepší brát je s jídlem.
  • jak často bych měl Viva užívat? užívat můžete podle svého aktuálního stavu. Někteří užívají 1 tabletku denně pravidelně, jiní pouze v období zvýšeného stresu. Pro dodání energie přes den užívejte ráno, pro dobrý spánek užívejte na noc.
  • toxicita šafránového extraktu byla testována in vivo a in vitro (Abdullaev et al., 2002). Autoři dospěli k závěru, že dávky až 1,0 g / den šafránového extraktu jsou bezpečné (= 70 tablet Viva). 5 g šafránového extraktu (= 350 tablet Viva) je považováno za jedovaté. Šafránový extrakt je tedy bezpečná složka, ale ve velkých dávkách (viz předchozí text) může způsobit kontrakce dělohy vedoucí k potratu.
 • nutriční údaje:
   
  ve 2 tabletách
  % z DDD*
  Biotin
  7,5 μg
  15
  Folate
  30 μg
  15
  Niacin
  2,4 mg
  15
  Pantothenic acid
  0,9 mg
  15
  Iodine
  22,5 μg
  15
  Vitamin C
  12 mg
  15
  Vitamin B12
  0,38 μg
  15
  Saffron extract (Crocus sativus L)
  28 mg
  -
  * % z Doporučené denní dávky (DDD), z nařízení 96/8/Eu

Pro více informací mne můžete kontaktovat

Dobroslava Vincencová-nezávislý partner Zinzino

tel. 603155798