Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » MEDY MEDICALELIX

MEDY MEDICALELIX

Výrobky MEDICALELIX- Doplněk stravy obsahuje 100% výtažek z hub (např. Shitake, Chaga, Reishi..). Tyto houby významně přispívají k podpoře imunitního systému a detoxikují organismus.  Slovo autora k produktu najdete níže

Zkušenosti klientu zde

Informační leták k produktu

Očistnou kůru začněte vždy Detoxem, užívejte 14 dní, pak si dejte pauzu 28 dní a pak detox doberte. Následně můžete pokračovat Elixem bez jakékoliv pauzy.naše cena 2 200 Kč

na dotaz

Medy je možno zakoupit přímo u výrobce zde 

Pořad s autorem produktu https://www.youtube.com/watch?v=2oG111Gub5g

“Jmenuji se Juraj a podle lékařů mám být už 6 let po smrti. V době, kdy mi byly zjištěny metastáze v celém těle, dokonce i na mozku, mě poslal můj ošetřující lékař domů umřít s tím, že mi zbývá poslední půlrok života. S tím jsem se ale nesmířil a začal studovat možnosti léčby mimo vědu v přírodním sektoru. Byla to cesta velmi dobrodružná, po celém světě jsem začal sbírat poznatky o přírodních látkách, které s rakovinotvornými buňkami (a nejenom jimi) dokáží účinně bojovat. Výsledkem mého snažení byl přírodní lektvar z dřevokazných hub a bylin, který dokázal rakovinotvorné buňky v těle zcela potlačit a po 3. měsících jsem byly mé hodnoty na úrovni zdravého člověka.”

Má cesta k léčivu

Rok 2015 První diagnostika rakoviny. Studium přírodních látek bojujících s rakovinotvornými buňkami v těle.

rok 2016 Začátek boje s rakovinou pomocí moderní vědy, podstoupení operace ledviny a následné chemoterapie.

ro 2017 Rakovina neustupuje a objevují se metastáze v celém těle i na mozku - lékařem byl stanoven čas smrti. Začínám bojovat s rakovinou pomocí přírodních léčiv.

rok 2018 Vznik 100% extraktu z dřevokazných hub a bylin, intenzivní užívání. Zdravotní stav se výrazně lepší. Koncem roku mám hodnoty zdravého člověka.

rok 2019 Příprava pro volný prodej na trhu, začátek byrokratického kolečka pro získání potřebné legislativy.

rok 2022 Získán status potravinového doplňku, spuštěn obchod s produkty, které jsou nyní dostupné každému. Přeji hodně zdraví!

Medy je možno objednat přímo u výrobce zde