Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Doporučuji úžasné video Prof. Ing. Petra Staňka, CSc Imunita a corona virus

Měníme svět po kapkách

Metoda detoxikace podporuje přirozený, zdravý stav našeho těla. Pracuje podle tradiční čínské medicíny a zaměřuje se především na prevenci a pomoc při chronických potížích.

Přibývá lidí, kteří si uvědomují, že nemohou pasivně očekávat pomoc od druhých, ale především musí najít sílu ke změně sami v sobě.

Cílená detoxikace na covit-19

Lidé se v současné nelehké situaci snaží více bránit, nechtějí těžce onemocnět na covid-19. Rozumný člověk používá roušku a dezinfekci, nechodí tam, kde se koncentruje hodně osob. A také se snaží posilovat obranyschopnost svého organismu

Pokud se tedy začneme o svůj imunitní systém náležitě starat, je schopen nás lidově řečeno vytáhnout z každé bryndy. A týká se to i odolnosti dýchacích cest. Detoxikujeme proto cíleně pomocí preparátů Anti-Anti B, Rescirk, Ver a Imunokomplex. Touto doporučenou sadou je možné aktivovat imunitní obranu našeho těla proti mikroorganismům vdechovaným z vnějšího prostředí. Tedy i proti různými virům. Aby byla imunoaktivace ještě dokonalejší, nesmíme zapomenout ani na mimořádnou psychickou zátěž, kterou právě všichni prožíváme a kterou je nutné bezpodmínečně z těla vyloučit stejně, jako každý jiný nebezpečný toxin. Použijeme preparáty Emotion, Tens a Afirm. Jako psychickou obranu proti covidu-19 doporučujeme vypnout televizi a nečíst noviny. Přemýšlejte o nových možnostech, které nám tato nelehká doba nabízí, a vezměte si management svého života a zdraví zpět do svých rukou.

MUDr. Josef Jonáš

Z důvodu nutnosti splnění podmínek nařízením Evropského parlamentu a rady Evropského společenství (ES) č.1924/2006, které vstoupilo v platnost dnem 14. prosince 2014, již nesmíme zákazníkům poskytovat další informace o konkrétních účincích produktů , a o jejich blahodárném vlivu na organizmus. Všechny tyto informace byly ze stránek odstraněny. Původním záměrem nové legislativy bylo to, abyste byli přesněji a lépe informováni. Realita je jiná a celá legislativa se posunula tam, že je klientům zabraňován přístup k informacím. Pro konkrétní dotazy k produktům prosím využívejte email: info@budemezdravi.cz

Veškeré informace jsou tedy v souladu s tzv. On-hold seznamem a zde povolenými tvrzeními.

Doplňky stravy nenahrazují klasickou medicínu a léky s ní související!  Mohou být ale vhodným pomocníkem na cestě za zdravím.

 

,,Mluvit o příznacích stáří ve čtyřiceti nebo šedesáti letech, je urážka přírody a našeho stvořitele. Je to ostuda, přiznat si, že nevíme jak žít, a že jsme se nesnažili naučit se ty nejdůležitější zásady o obnovování svého těla".

Preparáty  si lze zakoupit přímo v poradně,  nebo objednat přes e-shop.

Březnový buletin MUDr.Joáše zde