Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod »Články » Vyjímečné produkty firmy FOR LONG LIFE

Vyjímečné produkty firmy FOR LONG LIFE

Potřebujete podpořit svoje zdraví nebo již řešíte jakýkoliv zdravotní problém?

Ráda bych vám představila výjimečné produkty na českém trhu které pracují na úplně jiné úrovni než jsme zvyklí, produkty jsou epigenetické, zaměřené hlavně na střevní mikrobiom, základ naší imunity, jsou na přírodní bázi, detoxikují, podporují správné využívání živin.

Jejich užívání není na roky, účinky uvidíte do 2 měsíců i dříve. V případě vážných onemocnění je třeba užívat déle.

 SERRAPEPTÁZA   vám pomůže při potlačení zánětůsnižuje bolest a otokurychluje proces hojení a podporuje imunitní systém.

Enzym serrapeptáza podle přírodní medicíny rozkládá mrtvé tkáně, krevní sraženiny, cysty, usazeniny v cévách a pomáhá eliminovat zánětlivélátky cytokiny. Zároveň má i čistící účinek a pomáhá vázat těžké kovy a tím eliminovat toxiny z těla. Serrapeptáza (v enterosolventních kapslích, rozpustných až ve střevě), proteolytický enzym na posílení imunity s výjimečnými protizánětlivými účinky, představuje pokročilou podporu léčby zánětů

Serrapeptáza je využíván v lékařské praxi jak v Evropě, tak i v Asii již více než 25 let. Kromě ohromujících výsledků v podpoře léčby zánětů vám pomůže i při léčbě artritidy, osteoporózy, migrény, motání hlavy, kardiovaskulárních onemocnění, vysokého krevního tlaku. V Japonsku je dokonce registrován jako oficiální lékařská péče pro arterosklerózu a koronární onemocnění srdce. Vysoký krevní tlak, diabetes 2. typu a diabetická neuropatie, roztroušená skleróza, cystická fibróza prsu, zánět kloubů, artritida, revmatoidní artritida, záněty horních a dolních cest dýchacích, střevní onemocnění, astma, čistí krev…

Balení 60 kapslí, Užívá se preventivně 1 tobolka denně. V případě, že řešíte již konkrétní zdravotní problém, její dávkování je třeba nastavit terapeuticky Osobně doporučuji prvních 5 -10 dní (2-2-2), poté (1-0-1), pak je třeba vybrat minimálně 3 balení. Dále je velmi důležité vzít i v potaz lék na ředění krve Warfarin a Acylpyrin , nesmí byt užíváno společně!

 

SERRAPEPTÁZA v kombinaci s doplňkem stravy na určitý zdravotní problém dokáže výrazně urychlit a podpořit standardní léčbu. Uvedu v kostce jen pár základních faktů

 

v kombinaci s HEARTTOOL dokáže upravit krevní tlak, cholesterol, prokrvit periferní cévy - studené ruce, nohy, snížit otoky, čistit cévy, předcházet trombóze.

HEARTTOOL vám pomůže očistit zanesené, kontaminované cévy, plnohodnotně vyživit a okysličit jednotlivé orgány. Normalizuje krevní tlak a srdeční frekvenci, a tím předchází většině závažných civilizačních onemocnění.

HEARTTOOL (doplněk stravy) vhodný, pokud vás trápí:

Migrény, poškození paměti, demence, Alzheimer a Parkinson, chronická únava, nespavost, problémy v intimní sféře, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak, zanesené a ucpané cévy, zrakové a sluchové postižení, dušnost nebo angina pectoris.

Balení obsahuje 120 kapslí. Užívání 4 tablety denně (2-0-2)

Co očekávat od preparátu Hearttool - záleží vždy na věku

Podstatné snížení krevního tlaku během 20-30 dnů užívání, bez vedlejších účinků, společně se Serrapeptázou.

3 měsíce užívání na snížení vysokého tlaku a úpravu cholesterolu

6-8 měsíců na celkové snížení vysokého tlaku a totální vyčištění cév od cholesterolu

8 -12 měsíců na omlazení srdce tak, aby už se v příštích letech problémy neobjevili

po 12 měsíční kuře doporučujeme nechat měřit srdce 1x ročně a vždy během této doby užít 1x balení Hearttool preventivně.

 

v kombinaci s DIALESS  již za 1 měsíc dokáže snížit nejen glukózu, ale zároveň glykovaný hemoglobin (tzv. dlouhý cukr - ukazatel správné kompenzace léčby diabetu)

Pokud užíváte Dialess je třeba si pravidelně měřit glykemii. Produktem Dialess  navodíte přirozenou tvorbu glykémie v těle, proto je bezpodmínečně nutné si měřit hladinu glukózy, a případně upravovat po poradě s lékařem dávkování syntetických léků předepsaných od lékaře.

Balení obsahuje 120 kapslí, užívá se 4 tabletky denně (0-2-2) 2 tabletky ihned po obědě a 2 tabletky ihned po večeři.

Produktem Dialess  navodíte přirozenou tvorbu glykémie v těle, proto je bezpodmínečně nutné si měřit hladinu glukózy, a případně upravovat po poradě s lékařem dávkování syntetických léků předepsaných od lékaře.

 

v kombinaci s PROSTATTOOL dokáže snížit antigen prostaty (PSA), snížit četnost chození na WC v noci a časných ranních hodinách, zamezit úniku moči do tkání, dodat vydatný spánek.

Cílem je rekonstrukce močového systému a zpevnění močového ústrojí, zejména močové trubice. Pomáhá eliminovat prosakování moči do lidské tkáně a zánětlivé reakce, které jsou s tím spojeny, jako například bolest při močení.

Balení 120 kapslí

DÁVKOVÁNÍ Užívejte 4 kapsle denně – 2 kapsle ráno, 2 kapsle večer. Zapijte dostatečným množstvím vody. Užívejte vždy s jídlem.

 

v kombinaci s PELVICTOOL dokáže cílit na gynekologické výtoky, mykózy, záněty močových cest, měchýře, po porodu a v klimakteriu, zamezit vysychání sliznic, ale i pomoci při inkontinenci. Posílením pánevního dna. Výtoky, mykózy bolesti v podbřišku a kříži bolestivá a nepravidelná menstruace nebo její výpadky, bolestivý pohlavní styk, nemožnost otěhotnět, pálení a svědění při močení

Balení 120 tobolek DÁVKOVÁNÍ Před nebo po jídle (ráno a večer) vždy 2 kapsle, tj. 4 kapsle/den 

 

v kombinaci s GOUTTOOL kyselina močová, snižuje překyselení těla způsobené léky, odstraní pálení žáhy, bolesti malých a velkých kloubů, vazy, chrupavka, pomáhá na DNU, snižuje kys. močovou, velký pomocník při snižování váhy, redukci tělesného tuku a hubnutí.

Po vyčištění kloubů je třeba dodat výživu v podobě minerálů MITRACELL

DÁVKOVÁNÍ 4 tobolky – 2 ráno a 2 večer, užívejte vždy s jídlem.

120 veganských tobolek

 

v kombinaci s KŘEMELINOU  snižuje záněty střev, přírodní odčervovač ( vybrat 2-3 balení balení) dobré trávení a zažívání, na větry, nafouklé bříško, pomáhá u Crohna, ulcerózní kolitidy, i akné, na ekzémy. Doplněk stravy KŘEMELINA s fytoplanktonem a polysacharidy zlepšuje celkové zdraví, pro lepší absorpci živin a ve vodě rozpustnou vlákninu s prebiotiky jako správnou výživu pro stávající střevní bakterie. Zlepšuje zdraví střev a trávení. Pomůže při potlačení zánětů, urychluje proces hojení a podporuje imunitní systém. Zároveň má čistící účinek a pomáhá vázat těžké kovy a tím eliminovat toxiny z těla, pomáhá špatnému nebo ucpanému cévnímu systému, snižuje cholesterol, snižuje krevní tlak, na migrény a bolesti hlavy, zlepšuje vlasy a pokožku, zvýšení produkce kolagenu, obsahuje mnoho stopových minerálů, vysoký obsah přírodního organického oxidu křemičitého.

DÁVKOVÁNÍ  1 – 2 čajové lžičky denně rozpustit do vody a vypít podle potřeby na prázdný žaludek s min. 100 – 200 ml vody. Děti od 3 – 15 let berou poloviční dávku.

Balení: 30 – 60 dávek na 30 nebo 60 dní

 

v kombinaci s HMC - HEAVY METAL CLEANER  detoxikace jater a žlučníku, odstraňuje těžké kovy, toxiny, zbytky po chemických lécích, po očkování, vhodný i při onkologické léčbě užívat minimálně 2 měsíce, při otravě jídlem, po covidu, při častých virózách, chřipkách, i u hubnutí. Základem HMC je komplex 3 přírodních složek – chitin, glukan a melanin. Tyto složky se získávají z buněčných stěn hub pomocí speciálních metod a technologií a každá z těchto 3 složek má velký význam pro detoxikaci organismu. Použijte detoxikační směs HMC na čištění zubů, zejména pokud máte právě vyměněné amalgámové plomby. Užijte lžíci HMC při „otravě“ jídlem nebo po požití většího množství alkoholu. Rozpouští po 3 měsících užívání žlučové a ledvinové kameny. Užívat vždy u demence, ztrátě paměti, Alzheimeru a Parkinsonu.  Zánět mízních uzlin, úprava cholesterolu, alergie, onemocnění některých vnitřních orgánů (játra, žlučník, žaludek, slinivka břišní, střeva,, ledviny, močový měchýře, onemocnění ORL, bolesti svalů nebo usazeniny solí v kloubech, dermatitida, akné a vředy, při radioterapi a po chemoterapii, ke zmírnění některých nežádoucích účinků některých léků. Všem lidem po 40 roku života nastane zlepšení.

DÁVKOVÁNÍ Dospělí: 1 čajová lžička ráno nalačno. Nasypte 1 čajovou lžičku do sklenice, přilijte trochu vody, důkladně zamíchejte a poté vypijte.
Děti od 3 do 15 let: 1/2 čajové lžičky 1x denně ráno nalačno.

Obsah balení je 20000 mg a je navržen pro kúru na 20 dní.

 

v kombinaci s CARPAGEL urychluje hojení nejen karpálních tunelů, podlitin a pohmožděnin, snižuje otoky, bolest, po fyzické námaze dochází k rychlejší regeneraci. Při artritidě a revma.

Balení 200 ml použití 2-6x denně na postižené místo.

 

v kombinaci s IMMUBOO odstraní záněty, nejen po covidu, posílí buněčnou imunitu, zvýší protilátky 2-3x (doložitelná studie od prof. Větvičky), při borélii, sníží motolice hlavy, odstraní migrény, virózy. Potvrzen nárůst protilátek o 200-300 % (jeho efekt byl testován v amerických i evropských nezávislých laboratořích). Imunostimulační aktivita buněčné imunity (fagocytoza) byla potvrzena – nárůst 30-40 %, nárůst tvorby kmenových buněk o 5-10 % 

Významně posiluje imunitu a startuje tělu vlastní hojivé procesy. Super-síla betaglukanů. 

Betaglukan je klasifikován jako IMUNO-MODULÁTOR, což znamená, že mění váš imunitní systém tak, aby byl co nejúčinnější. Účinek na váš imunitní systém, když začnete užívat beta glukany, je téměř okamžitý (asi 3 dny).

Balení 120 veganských kapslí

DÁVKOVÁNÍ 4 kapsle/den (2 kapsle ráno, 2 kapsle večer) zapijte dostatečným množství vody, užívejte před jídlem 

 

v kombinaci s EXTRAKTEM Z KOMBUCHY (nejedná se o standardní čaj, ale terapeutický extrakt, zbavený alkoholu a cukru) obsahuje minerály: hořčík, vápník, zinek, železo, měď, mangan aj., vitamíny: B1, B2, B3, B5, B6, C a jedinečnou kombinaci organických kyselin: kyselina glukonová, kyselina glukuronová (ta hraje klíčovou roli při detoxikačním procesu jater). Pomáhá u detoxikace, při nechutenství, těhotenství a kojení, při hubnutí, reguluje hladinu cukru v krvi, cílí na játra, ledviny, ale i paměť, soustředění.

DÁVKOVÁNÍ není úplně přesně dáno. Doporučuje se od 3 čajových lžiček až po 3 polévkové lžíce denně, a to ideálně před jídlem.

Pokud se vám chuť zdá příliš silná, začněte smícháním 1 čajové lžičky extraktu se 100 ml vody třikrát denně. Po 3-4 dnech, jakmile si na chuť zvyknete, přejděte na doporučené dávkování.

v kombinaci s MAKE U HAPPY- šafrán  dokáže snížit výrazně strachy, obavy, úzkosti, navodit vnitřní klid, kvalitní spánek, dovyživit tělo, pomoc při hubnutí, dlouhodobě potlačuje pocit hladu, snížit chutě na sladké a slané. MAKE U HAPPY je doplněk stravy dodává L-triptofan, díky serotoninu a melatoninu pomáhá zvládnou nelehké období. Nevzniká závislost na produktu.

MAKE U HAPPY není klasickým antidepresivem, ale přírodní alternativou serotoninu ze zeleniny, ovoce, bylinek a šafránu. Zároveň nezpůsobuje závislost jako ostatní lékařsky předepsaná antidepresiva a nezatěžuje tak vaše tělo zbytečnou chemií.

DÁVKOVÁNÍ 1x denně na lačný (prázdný) žaludek 1 polévková lžíce (7 g) rozpuštěná ve vlažné vodě (250-300 ml).

Balení 250 g (kúra na 30 dní)

 

v kombinaci s PROVEOTICS dokáže zlepšit zažívání, trávení, zamezit nadýmání, větrům, správně osídlit střeva probiotickými bakteriemi, podpořit nárůst imunity.

PROVEOTICS podporuje nejpřirozenější možný nárůst imunity, významné zlepšení funkce trávicího traktu a udržení střevního mikrobiomu vašich střev v optimálním stavu. Opravuje syndrom děravého tračníku. Každá dávka obsahuje 12 různých kmenů, 12 miliard veganských probiotik, speciální probiotickou vlákninu z léčivých hub a lyofilizovaného prášku z Manihot esculenta – známého jako maniok, tapioka nebo kasava. Zároveň jsou tato probiotika pěstována na dýňovém mediu, proto jsou veganská.

Velkou výhodou je, že PROVEOTICS jsou lyofilizované a nevyžadují tedy chlazení.

DÁVKOVÁNÍ 1x denně 2 veganské tabletky. Užívejte vždy před jídlem nebo zároveň s jídlem. Výhodou těchto probiotik je, že se rozpustí až ve střevě.

Děti od 3 do 15 let užívají poloviční dávku.

Obsah balení: 120 veganských kapslí na 60 dní

 

v kombinaci s MITRACELL  80 minerálů a stopových prvků, chelát, z paraguayské džungle, pomáhá při léčbě osteoporózy, u onkologie, podpoří celkové zdraví buněk lidského těla včetně hubnutí, ale i podpoří růst a kvalitu vlasů, nehtů.

DÁVKOVÁNÍ 1 – 2 tablety denně zapijte dostatečným množství vody, užívejte před jídlem Děti od 3 do 15 let užívají polovinu denní dávky.

Balení: 60 kapslí

v komobinaci s POUNDLOSER  zacelí střevní epitel, zbaví ho zánětů, zamezí propustnosti střev, dovyživí organismus - více využití živin z jídla, zrychluje bazální metabolismus, přírodní cesta redukce váhy a tělesného tuku. Zlepšení funkce celého zažívacího traktu

DÁVKOVÁNÍ  2x denně 2 kapsle, vždy před jídlem. Balení 120 kapslí

 

Kompletní kůra na zátěže z očkování hlavně po Covid, odstranění grafenu, nano vláken a částic které se navázali na grafen a vytvořili v těle ,,anténky“- kůra na 2 měsíce

HMC připraví tyto nežádoucí částice tak, aby pomocí našich minerálů, byly vyneseny z těla ven. Čistí se tímto nejenom digestivní trakt, ale veškerý mezibuněčný prostor jater, ledvin, srdce, mozku…, Hearttool nám pak zajistí abychom přes krev vynesly ven vše. Je potřeba dodržet dávkování.

HMC 1x denně ráno na lačno, poté 30 minut pauza - 2 dózy

MITRACELL nesmí být užíváno ráno! dávkovat 0-2-2, potřeba 4 dóz na 2 měsíce

HEARTTOOL dávkování 2-0-2, 2 dóza

SERRAPEPTÁZA dávkování 1-1-1,  3 dózy  

celková cena kůry je 10.090,- Kč

 

Základem jakékoliv detoxikace je nutnost doplňování tekutin!!! Bez pití 2 -3 l vody denně /dle váhy/, vám nebude proces fungovat. Za každý šálek kávy je třeba přidat 2 dcl vody.

Při pití vody nezapomínejte doplňovat sodík. Kvalitní sůl najdete zde

Velmi srozumitelné video o vodě a soli zde