Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod »Články » Jak fungují EPIGENETIKA

Jak fungují EPIGENETIKA

Základní principy epigenetických nutraceuticals pro holistické / celostní / fungování těla.  

Současné potraviny neobsahují dostatečné množství mikroživin pro vytvoření základních i specializovaných proteinů potřebných pro normální fungování organismu, což vede k systematické deprivaci / strádání z nedostatku / jak vlastního fungování buňky, tak  i schopnosti imunitní reakce organismu na patogeny.  

Významná část populace je postižena toxiny a těžkými kovy, které zpomalují nebo dokonce v některých případech způsobují, že metabolické procesy nejsou možné. Tento stav výživy je zásadně spojen se schopností těla regenerovat, nebo léčit se a zdá se být hlavní příčinou civilizačních onemocnění.  

Naše jídlo je velmi enzymaticky a probioticky chudé, což vede nakonec ke  snižování absorpční kapacity základních látek. Paradoxně se tato situace vyskytuje i tehdy, když našemu tělu dopřejeme vysoce kvalitní bio-potraviny, které není  schopné zpracovat a použít.  

Princip zdraví a dlouhověkosti je plně imunologicky připravený organismus ve chvíli kdy nepřetržitě zpracovává normální imunitní zátěž. Nejen v kritických stavech nadměrného růstu patogenů, toxinů a volných kyslíkových radikálů je tedy schopen se regenerovat.  

Výzkumy zdravých jedinců (bez civilizačních onemocnění) a jedinců (s civilizačními onemocněními) ve vysokém věku, jasně prokazují přímou souvislost s  přirozenou imunitou, která zůstává zachována i u starších osob.  

Tělesná imunitní odpověď je do značné míry spojena s informacemi a dezinformačními odezvami na signálových cestách v těle na neuro úrovni a hormonální úrovni. Kde organismus reaguje nevhodně, nebo vůbec nereaguje na určité látky, není schopen zastavit či potlačit růst některých "nežádoucích" buněk.  

Naše řešení obecně-

-harmonizace trávení při procesu obnovy střevní mikroflóry a čištění střevní sliznice je zásadně přínosná jak pro absorpční kapacitu mikronutrientů, tak pro vlastní  imunitu,která pochází ze 70% ze střev. 

  • přidáním přírodních antioxidantů, vybrané na jednotlivé problémy organismu
  • výživou za pomoci přírodních mikronutrientů pro holistické fungování těla obnovením imunitní odpovědi organismu v běžných situacích  Zde se jedná hlavně o produkty Mitracel a MUH šafrán 
  • použitím přírodních metabolitů k léčbě stávajícího stavu organismu  

Co dělá naše produkty odlišné a proč tak brilantně fungují?  

Přírodní biochemické spojení mezi různými látkami není přerušeno, což zachová vysokou biologickou dostupnost.  

Speciální tvar konečných částic zajišťuje časově rychlejší absorpci, kde speciální technologie maximalizují potenciál reaktivního povrchu u našich přírodních produktů.  

Produkty jsou sestaveny pouze z přírodních nosičů pro jednotlivé látky, které přirozeně a jednoduše transportují výživu přímo do buněk. Tím je dosaženo maximálního účinku biologicky přirozených absorbovatelných látek (nepoužíváme žádné syntetické plnidla, nebo látky pro extrakci).  

Ve skutečnosti je dosaženo mnohem vyšší absorpce s nižším obsahem živin.  

Podle nás není důležité množství použité látky, ale její biologická dostupnost spolu s udržováním nutričních a frekvenčních charakteristik původních "surových/raw" surovin.  

Toto řešení odstraňuje potřebu učit naše tělo novým látkám, které pro nás nejsou přirozené, a současně zabraňuje vzniku nových a zcela zbytečných metabolických usazenin, či toxinů, které by bylo potřeba odstranit z lidského těla.  

Používáme geneticky přírodní látky, které jsou známy lidskému genomu a jejichž informace jsou již rutinně obsaženy v genomu genetické paměti lidského organismu. Naše tělo nemá  problém zpracovat tyto informace bez jakýchkoliv vedlejších účinků, nebo dokonce mutací vlastního genomu.  

Výživou lidského organismu prostřednictvím našich epigenetických nutraceutik vzniká přirozená harmonie mezi tkáňovými kulturami, hormony, lymfou a krví. Tím začínají mít dostatek informačních zdrojů k řešení všech holistických problémů, aniž by museli omezovat přirozenou regeneraci a imunitu.  

S tímto vědomím tvoříme speciální přírodní houbové farmy, kde se na našich stromech z našich kultivovaných mycélií pěstují potřebné léčivé houby za  velmi čistých podmínek enviromentálního prostředí. 

Optimální kombinace přírodních bylin a léčivých hub, vyrobených naší unikátní technologií, zajišťuje perfektní propojení a vzájemnou harmonizaci jednotlivých složek. Současně vybrané bylinky a léčivé houby interagují synergicky a  vynásobují přirozený účinek jednotlivých složek. Naše směsi v kapslích jsou proto mnohem účinnější než běžné extrakty, či pouze samostatné složky.