Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Metoda detoxikace

Měníme svět po kapkách

Myslíte si, že jen léky s účinnou látkou mohou léčit? Mýlíte se. Existují preparáty, do kterých se nahrávají informace, a ty dokáží odstraňovat toxické zátěže, navíc bez škodlivých vedlejších účinků. Zní to jako zázrak. Nicméně informační preparáty jsou budoucností medicíny. V podstatě jde o to, naučit tělo novým dovednostem, aby se dokázalo samo zbavit všech škodlivých toxinů, patogenních mikroorganismů, negativních, poškozujících emočních programů. Tělo pak snáze odolá negativním vlivům, bude se lépe regenerovat, dostane se do potřebné rovnováhy a vy budete zdraví a šťastní.

Je to metoda holistická (holos-celý), zabývá se zdravím člověka z celostního pohledu. Na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého nemůže existovat.

Za příčinou obtíží vidí Informační medicína (IM) zatížení organismu různými druhy toxinů.

Konkrétní typ toxické zátěže /nikoliv nemoci/ je možné určit na základě měření přístrojem AKUPORT. Vyšetření není bolestivé, protože sonda měří pouze povrchové napětí kůže. Na základě výsledků měření jsou následně doporučeny vhodné preparáty, případně další doporučení týkající se celkové životosprávy. Tyto preparáty pak pomáhají organismu zbavit se příslušných toxických zátěží, a tím zlepšit fungování našeho těla.

IM vidí jako příčinu nemocí toxiny usazené v různých tkáních lidského těla, tkáně pak očišťuje (detoxikuje). Toxiny dovedou ve velké míře ovlivňovat imunitní systém, který pak nepracuje správně a vznikají chronické problémy. Tyto toxiny je proto třeba z tkání odstranit.
Genialita a jedinečnost tohoto přístupu spočívá v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přírodních přirozených samouzdravujících pochodů lidského těla. Tato metoda je vhodná ke kombinaci jakékoli jiné léčby nebo nějakého alternativního postupu. Pokud člověk zatím užívá léky, užívá je dále, jenom přidá produkty k detoxikaci.

Jednotlivé preparáty v sobě spojují sílu optimální kombinace bylin a vtisknutí holografické informace o toxinu v konkrétní tkáni, a tato kombinace je pak spouštěčem očistné reakce samotného organismu..

Preparáty tedy nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ani samy o sobě neodstraňují toxiny – poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit sám, s využitím přirozených samoléčících schopností. Tento čistící proces má dlouhodobější charakter, ústup potíží lze očekávat zhruba po 1-3 kůrách, v závislosti na závažnosti problému a době, po jakou trvá.

Fyzické i psychické problémy mají obvykle mnoho různých příčin. Je tedy třeba postihnout různé typy toxinů, a proto užívání jednoho samostatného preparátu nemá velký význam. K dosažení žádaného efektu je nezbytné sestavit soubor několika preparátů, tzv. detoxikační kúru.

Počet detoxikačních kúr je různý v závislosti na závažnosti problému klienta. Obvykle k vyřešení problému mohou pomoci 2–3 návštěvy, ale v praxi se mnoho klientů rozhodne navštěvovat svého poradce pravidelně. Lidský organismus je s toxiny různého druhu v kontaktu neustále, a tak je také detoxikace permanentní, nikdy nekončící proces.

Preparáty Marion nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Případné detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů zpravidla samy odezní.

Metoda detoxikace podporuje přirozený, zdravý stav našeho těla.

K detoxikaci organismu používáme přírodní prostředky, v nabídce jsou spreje a kapsle.

 

,Mluvit o příznacích stáří ve čtyřiceti nebo šedesáti letech, je urážka přírody a našeho stvořitele. Je to ostuda, přiznat si, že nevíme jak žít, a že jsme se nesnažili naučit se ty nejdůležitější zásady o obnovování svého těla".

 

 

Uvědomte si, že detoxikace jako taková, ať ji už budete provádět jakýmkoli způsobem, není lék! Máte-li závažné a dlouhotrvající zdravotní potíže, vždy se obraťte na Vašeho lékaře!

Zeptejte se na názor lékaře na detoxikaci organismu. Jistě Vám potvrdí, že vhodnou kombinací léků, dobrou životosprávou a pravidelnou očistou organismu můžete svému tělu přinést nadmíru pozitivní výsledky u více zdravotních problémů.