Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Metoda detoxikace

Měníme svět po kapkách

Myslíte si, že jen léky s účinnou látkou mohou léčit? Mýlíte se. Existují preparáty, do kterých se nahrávají informace, a ty dokáží řešit toxické zátěže, navíc bez škodlivých vedlejších účinků. Zní to jako zázrak. Nicméně informační preparáty jsou budoucností medicíny. V podstatě jde o to, naučit tělo novým dovednostem, aby se dokázalo samo zbavit všech škodlivých toxinů, patogenních mikroorganismů, negativních, poškozujících emočních programů. Tělo pak snáze odolá negativním vlivům, bude se lépe regenerovat, dostane se do potřebné rovnováhy a vy budete zdraví a šťastní.

Tato metoda začíná tam, kde klasická medicína končí. Je to metoda holistická (holos-celý), zabývá se zdravím člověka z celostního pohledu. Na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého nemůže existovat.

Za příčinou obtíží vidí Informační medicína (IM) zatížení organismu různými druhy toxinů.

Konkrétní typ toxické zátěže /nikoliv nemoci/ je možné určit na základě měření přístrojem Salvia. Salvia je modifikace původního EAV přístroje pro elektroakupunkturní diagnostiku, který sestrojil německý lékař Reinhard Voll. Tento přístroj umí z jednoho bodu nacházejícího se ve středu dlaně, po vložení informace ve formě ampule nebo pomocí počítačového programu EAM set, zjistit přítomnost toxinů v lidském organismu a získat řadu dalších informací, jako například také testovat optimalizaci stravy a jednotlivých potravin. Na základě výsledků měření jsou následně doporučeny vhodné preparáty, případně další doporučení týkající se celkové životosprávy. Tyto preparáty pak pomáhají organismu zbavit se příslušných toxických zátěží, a tím zlepšit fungování našeho těla..

Vyšetření není bolestivé, protože sonda měří pouze povrchové napětí kůže

IM vidí jako příčinu nemocí toxiny usazené v různých tkáních lidského těla, tkáně pak očišťuje (detoxikuje). Toxiny dovedou ve velké míře ovlivňovat imunitní systém, který pak nepracuje správně a vznikají chronické problémy jako alergie, bolesti kloubů, únava … Tyto toxiny je proto třeba z tkání odstranit.
Genialita a jedinečnost tohoto přístupu spočívá v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přírodních přirozených samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud je toxin přítomen, tak dochází k jeho vyloučení díky působení samotného imunitního systému člověka již v prvních dnech a týdnech užívání přípravků. Pokud toxin není přítomen, nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Z toho vyplývá, že tato metoda je vhodná ke kombinaci jakékoli jiné léčby nebo nějakého alternativního postupu. Pokud člověk zatím užívá léky, užívá je dále, jenom přidá produkty k detoxikaci.

Jednotlivé preparáty v sobě spojují sílu optimální kombinace bylin a vtisknutí holografické informace o toxinu v konkrétní tkáni, a tato kombinace je pak spouštěčem očistné reakce samotného organismu. Preparáty směrují vlastní imunitu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních. Zároveň s konkrétními toxiny jsou z tkání pomocí preparátů odstraňovány škodlivé blokující emoce, které umožnily ukládání škodlivých toxinů, neboť lidská psychika hraje velkou roli v ukládání toxinů.

Preparáty Marion jsou čistě přírodní produkty zpracované tzv. HDTx-technology, technologií schopnou ukládat spektrální informace o toxinech do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace organismus aktivuje svůj obranný systém a příslušný toxin tak vyloučí svými vlastními silami. Druhou složkou preparátů jsou výtažky z rostlin a jiné aktivní látky.

Každý preparát obsahuje velké množství konkrétních holografických obrazů tkání a toxinů. Holografický obraz je speciální forma záznamu obrazu tvořená laserem, kdy při osvícení obrazu původním zdrojem světla vznikne virtuální trojrozměrný obraz, který nelze odlišit od reality. Holografický obraz má spoustu zajímavých vlastností např. každá malá část obrazu nese informaci o celku. Protože mozek pracuje na holografickém principu, při užívání preparátů, dokáže obrazy rozložit, promítnout si je a reagovat na ně.

Preparáty tedy nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ani samy o sobě neodstraňují toxiny – poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit sám, s využitím přirozených samoléčicích schopností. Tento čístící proces má dlouhodobější charakter, ústup potíží lze očekávat zhruba po 1-2kůrách, v závislosti na závažnosti problému a době, po jakou trvá.

Fyzické i psychické problémy mají obvykle mnoho různých příčin. Je tedy třeba postihnout různé typy toxinů, a proto užívání jednoho samostatného preparátu nemá velký význam. K dosažení žádaného efektu je nezbytné sestavit soubor několika preparátů, tzv. detoxikační kúru.

Počet detoxikačních kúr je různý v závislosti na závažnosti problému klienta. Obvykle k vyřešení problému mohou pomoci 2–3 návštěvy, ale v praxi se mnoho klientů rozhodne navštěvovat svého poradce pravidelně. Lidský organismus je s toxiny různého druhu v kontaktu neustále, a tak je také detoxikace permanentní, nikdy nekončící proces.

Preparáty Marion nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Případné detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů zpravidla samy odezní.

Metoda detoxikace podporuje přirozený, zdravý stav našeho těla.

K detoxikaci organismu používáme přírodní prostředky, v nabídce jsou spreje a kapsle.

 

,Mluvit o příznacích stáří ve čtyřiceti nebo šedesáti letech, je urážka přírody a našeho stvořitele. Je to ostuda, přiznat si, že nevíme jak žít, a že jsme se nesnažili naučit se ty nejdůležitější zásady o obnovování svého těla".

 

 

Uvědomte si, že detoxikace jako taková, ať ji už budete provádět jakýmkoli způsobem, není lék! Máte-li závažné a dlouhotrvající zdravotní potíže, vždy se obraťte na Vašeho lékaře!

Zeptejte se na názor lékaře na detoikaci organismu. Jistě Vám potvrdí, že vhodnou kombinací léků, dobrou životosprávou a pravidelnou očistou organismu můžete svému tělu přinést nadmíru pozitivní výsledky u více zdravotních problémů.